Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Co do wiarygodności wątku to ja chyba wiem kim jest Unibet to scam . Znam jego internetowy nick i jeśli inni by go znali to nie byłoby chyba kwestii wiarygodności. Obawiam sie Kuerten, że nie trafiłeś z oskarżeniami.
    jebac to jesli ktos boi sie uzyc swojego nicka , tylko rejestruje sie z nowego

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No a czemu? Jak ktoś lubi. Do tego gadka o pieniądzach to co innego, niż gadka o rozdaniu

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jedno jest pewne

    gosc przejebal siano sam lub wlam na konto zrobil jego znajomy

    a rozjebany gosc jest na tyle tepy , ze wciaz upiera sie , ze to Unibet go wyjebal

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    kuerten ty bys sie nadawal do dzialu security w jakims roomie co ktos zglosi kradziez to bys mu nawciskal tych kitow ze sam by wkoncu w to uwierzyl ze po pijaku transferowal ze swojego konta na inne szotem na 10x wiekszych stawkach w celu.... zeby wyplacic mniej (rake)

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    eee tam

    co buk/room moze zrobic skoro klient nie pilnowal swojego kompa lub logowal sie z innego nie swojego lub po poprostu login i haslo trzymal na stole

    myslisz, ze wlamal sie ktos obcy na NT i Unibet ja mysle, ze byl to jego znajomy ktory dobrze wiedzial ile gosc ma tam kaski

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ale tu chyba chodzi wylacznie o wlamanie na unibet. a nawet jesli chodzi o wlamanie na NT, to sam mam znajomka, ktoremu na konto ktos sie wlamal. Zdarza sie rzadko, ale zdarza.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    tak chodzi o Unibet, ale zaczelo sie od NT

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Przede wszystkim zwróćcie uwagę, że słowo "włamanie" w sumie jest tu błędnie używanie. Czy serwery Unibetu zostały zaatakowane? Czy ktoś uzyskał do nich nieuprawniony dostęp forsując zabezpieczenia? Nie. Ktoś poprawnie się zalogował, znając nazwę użytkownika i hasło. Otworzył drzwi kluczem, a nie je wyłamał. Więc czego oczekujecie od roomu w takiej sytuacji? Odebrania kasy gościowi, do którego nasz hero przegrał i zwrócenia jej hero? Przecież to byłby absurd. Konto hero jak rozumiem jest póki co zablokowane do czasu zakończenia wyjaśnień. Potem zapewne zostanie odblokowane i tyle, koniec sprawy. No chyba, że room znajdzie dowody, iż gracze działali w zmowie próbując coś od roomu wyłudzić, wtedy będzie mniej przyjemnie.

    Generalnie chcę powiedzieć, że room w sytuacji poprawnego logowania, a nie faktycznego włamania na ich serwery, nie może nic zrobić.

  9. #29
    1. Unibet nie robi nic, w celu zweryfikowania mojej wersji.
    2. Nie chca wyplacic mi naleznego rakebacku, do momentu zgloszenia sprawy na policje.

    3. Zgloszenie sprawy na policje jest warunkiem koniecznym, zeby Unibet zajal sie sprawa. Nie domagam sie od Unibet skradzionych srodkow, wiem, ze szansa, zeby je odzyskac wynosi 0%. Natomiast nalezny rakeback to co innego, room nie wywiozuje sie z glownego punktu oferty, wykorzystujac fakt, ze ze zrozumiialych wzgledow nie chce w to angazowac policji. kto z was zglosil by to na policje?

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Unibet_to_SCAM Zobacz posta
    1.. Nie domagam sie od Unibet skradzionych srodkow, wiem, ze szansa, zeby je odzyskac wynosi 0%.
    zmiekles czy jak ??

    wczesniej domagales sie od Unibet blokady konta gracza do ktorego poszla kaska (twoj pierwszy post) etc

    teraz o tym nawet nie wspominasz tylko domagasz sie RB

    jak widac jestes niepowazny, takze wskazuje na to , ze piszesz z innego nicka zalozonego tylko dlatego tematu