Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    Ja mialem okolo 250zl na bet24, unibet kupil bet24 i byly jakiej problemy z polaczeniem i juz czekam ponad miesiac.Co napisze to pisza to samo ze sprawdzaja i postaraja sie jak najszybciej to zalatwic i tak od miesiaca.Juz to olalem kwota nie duza szkoda zachodu.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    mowisz "inteligentny chipdump" ja moge to zrozumiec tak , polaczyles sie z polaczenia mobilnego , przewaliles kase na drugie konto i jeszcze chciales wyciagnac z Unibet, ze niby Cie okradli
    Tylko po jakiego grzyba miałby tak robić? Przecież wówczas, jeśli miałby "odzyskać" kasę, to po prostu by mu ją przelali z tego drugiego konta, które przy okazji zostałoby zablokowane, więc bilans w najlepszym przypadku zerowy.
    Mógłby co najwyżej zrobić shota na wyższe stawki, łącząc się przez inne IP, żeby w razie wpadki mieć zabezpieczenie w postaci historyjki o kradzieży.
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    po prostu nie wierze , ze ktos Ci sie wjebal na konto i gral dokladnie te sama Omahe co Ty , przewalil by na Holdemie!
    Faktycznie, to skrajnie nieprawdopodobne Pomijając już fakt, że Omaha jest drugą po Holdemie najpopularniejszą grą, to złodziej mógłby po prostu grać w to samo, co jego ofiara, żeby wzbudzić mniej podejrzeń.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Tylko po jakiego grzyba miałby tak robić? Przecież wówczas, jeśli miałby "odzyskać" kasę, to po prostu by mu ją przelali z tego drugiego konta, które przy okazji zostałoby zablokowane, więc bilans w najlepszym przypadku zerowy.
    Mógłby co najwyżej zrobić shota na wyższe stawki, łącząc się przez inne IP, żeby w razie wpadki mieć zabezpieczenie w postaci historyjki o kradzież
    przeciez to tylko jeden z przykladow jak moglo byc, nie znamy wszystkich szczegolow

    bilans moglby nie byc zerowy gdyby z drugiego konta najpierw wyplacil a dopiero pozniej niby sie zorientowal o kradziezy

    w dodatku takie przelanie kasy mozna zrobic samemu wlaczajac dwa kompy z osobnymi netowymi polaczeniami

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Unibet_to_SCAM Zobacz posta
    Twój ex pracował w Unibet?

    Miałem włamanie na Netka tydzień wcześniej, podejrzewam, że to ta sama osoba. Jeśli możesz to skończ te durne zgadywanki retardzie, nie masz informacji a wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia. Realnie oceniam szansę odzyskania straconej kasy= 0%.

    Ale rakebacku nie popuszcze. Nie były to moje stawki, tylko 8x większe, różnica jest spora, takich shotów nigdy nie robiłem. Na potwierdzenie tego, że to nie byłem ja mam x osób, z którymi w tamtym czasie byłem. Ale ty nadal będziesz pisał, że to ja przegralem kase.. LOL Zycze ci podobnej sytuacji, w ktorej room bedzie chcial cie wydymac podwojnie
    dziwne NT wprowadzil ostatnio mase dodatkowych zabezpieczen i nie jest sie tam latwo wlamac

    druga sprawa to jesli miales wlamanie na NT to po co trzymales na roomie prawie 10 kola ?

    ok jesli zas ktos sie wlamal i na NT i na Unibet to pewnie ktorys z twoich znajomych, ktos kto mial dostep do twojego kompa ewnetualnie logowales sie na Unibet z innego komputera nie swojego

    bawilem sie kiedys KeyLoggerem fajnie to dziala w dodatku ustawiasz kiedy ma zniknac z kompa ofiary
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 08-07-2012 o 21:20

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez mundur Zobacz posta
    Ja mialem okolo 250zl na bet24, unibet kupil bet24 i byly jakiej problemy z polaczeniem i juz czekam ponad miesiac.Co napisze to pisza to samo ze sprawdzaja i postaraja sie jak najszybciej to zalatwic i tak od miesiaca.Juz to olalem kwota nie duza szkoda zachodu.
    Bet24 przed przejeciem informowal pare razy na maila o wyciagnieciu kaski, nie bylo zadnych problemow z polaczeniem , mialem konto na Bet24 i Unibet, wszystko zorganizowali sprawnie oraz dawali takze bonus z tej okazji. Jak ktos nawet nie zdazyl wyplacic z B24 to i tak ta kasa nie przepadla poniewaz trafila na konto Unibet

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    dziwne NT wprowadzil ostatnio mase dodatkowych zabezpieczen i nie jest sie tam latwo wlamac
    Najczęstszą przyczyną włamań jest tzw. czynnik ludzki, a tu żadne zabezpieczenia nie pomogą.

  7. #17
    Abstrahując od kwestii wiarygodności założyciela tematu, to czy "porady" pokerroomu żeby udać się na policję nie są, delikatnie mówiąc, nie na miejscu?

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Abstrahując od kwestii wiarygodności założyciela tematu, to czy "porady" pokerroomu żeby udać się na policję nie są, delikatnie mówiąc, nie na miejscu?
    Możecie wierzyć mi lub nie, to wasze prawo, ALE oto właśnie w tej sprawie chodzi. Chcą wymów bym zgłosił sprawę na policji, chociaż wszyscy wiedzą, że nie będzie to miało żadnego wpływu na rozwiązanie sprawy.

    Rozmawiałem prywatnie z komendantem policji powiatowego miasta, nazwy nie zdradze. Po przyjrzeniu się sprawie, stwierdził, ze takie zgloszenie zawsze jest rozpatrywane przez prokuratora, wobec czego wiaze sie to z dodatkowymi problemami, takimi jak Urząd Skarbowy, tlumaczenie skąd miało się środki, pełna inwigilacja. Dobrze, że ktos zwrocil na to uwage, juz myslalem, ze na tym forum jest tylko ograniczony brat detektywa Rutkowskiego- kuerten.

    Teraz Unibet zada, zebym strzelil sobie w kolano. Nie docieraja do nich zadne tlumaczenia, zero zdrowo rozsadkowego myslenia. Jezeli ktos gra w Unibet, to sugeruje zmiane roomu. Nie wiadomo, kiedy support zablokuje Ci srodki i kaze zglosic na policje. To jest uproszczenie oczywiscie. Moim zdaniem takie podejscie do klienta, wymuszanie decyzji szkodliwych jest karygodne i zasluguje by nazwac ta firme nieuczciwa i niedbajaca o interesy wlasnych klientow. Takie jest moje zdanie

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Unibet_to_SCAM Zobacz posta
    . Jezeli ktos gra w Unibet, to sugeruje zmiane roomu. Nie wiadomo, kiedy support zablokuje Ci srodki i kaze zglosic na policje.
    sam sobie jestes winny a wciaz chcesz zrzucic wine na Unibet

    FRAJEROW NIE SIEJA SAMI SIE RODZĄ

    koniec w tym temacie

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Co do wiarygodności wątku to ja chyba wiem kim jest Unibet to scam . Znam jego internetowy nick i jeśli inni by go znali to nie byłoby chyba kwestii wiarygodności. Obawiam sie Kuerten, że nie trafiłeś z oskarżeniami.