Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Witam. Właśnie chciałem wykupic abonament na leggopoker ...ale. Po pierwsze okazało sie, że miesiąc kosztuje 80$ a nie 30$. Do tego można płacić tylko kartą lub paypalem. Głównie zależało mi na filmikach z działu "Directed lerning" gdzie sa przedstawiane konkretne zagadnienia. Czy możecie polecić jakieś inne podobne strony gdzie są podobne filmiki? Przegladałem pokersavvy i tam jest pełno filmików, ale wyszukiwarka inaczej zbudowana i nie wiem czy znajda sie takie o które mi chodzi, bo takie sesions review to są wszędzie. Obecnie szykuje sie do gry na nl50 więc nie jest mi potrzebne nie wiadomo co i może znajdzie sie coś tańszego

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Nie myslales o coachingu u gracza, ktory bije te limity? Filmiki pomagaja, ale nie sa tak wartosciowe jak bezposredni coaching

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Pewnie, że myślałem. Ale jak mam wywalić nie wiadomo ile kasy kiedy jestem na micro to nie wiem czy jest sens. Myslałem tez o analizie hand history kogos kto niszczy stawki ale nikt sie nie odezwał.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Napisz do mnie, podeśle Ci kogoś za rozsądną cenę

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    IMO za wczesnie na coaching, chyba ze za naprawde niską stawke, polecam mimo wszystko deucescracked na nl50 naprawde nie potrzeba nie wiadomo jakich umiejętnośći, solid game no tilt i powinno byc ok, filmiki na DC z pewnością pomogą ci osiągnąc jedno i drugie, poza tym forum mają na bardzo wysokim poziomie (jesli sie zdecydujesz to puszukaj "video guide" wszystkie serie są tam opisane, lub po prostu zapytaj na forum)

    a i równięz table selecting ale na nl50 to chyba nie bedzie konieczne, ale nie ma sensu mimo wszystko męczyc sie z 5 innymi regami (zakładając ze grasz 6max)
    Ostatnio edytowane przez MiiKeEEe ; 28-06-2012 o 15:14

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No ja sie nie orientuje jakie sa ceny za coaching. Nie wiem tez czy sa one uzaleznione od poziomu studenta, stawek na których gra. Ale na bank taki coaching to dora rzecz. Jeśli chodzi o filmiki z DC to mam niektóre serie. "Coaching tree""Math of NLH" "Plus Evolution poker" itd...
    Nie wiem jednak zupełnie jak pracować z HManagerem, nie wiem w jaki sposób powinienem pracowac nad swoja grą, jak szukac leaków, jak oceniac swoją gre. Przydałoby mi sie usystematyzować pewne kwestie i zająć sie czyms konkretnym. Tak jak są te filmiki z leggo poker gdzie można sie zając 3 betem, grą bez pozycji i o poszczególnych składowych gry posłuchać, pomyśleć odnieśc do siebie itd... Na DC to nawet ciężko sie zorientować, czy takie filmiki są bo tam chyba obowiązkiem jest że seria ma sie nazywać jak odcinek kreskówki. A i tak jest w tych seriach wszystkiego po trochu, tylko troche inaczej. Ciezko mi po prostu jakąś konkretną wiedze z nich wyciągnąć.

    Odświeżam je sobie, ale np: przez 30 minut pierwszego odcinka coaching tree rozmawiają o tym czy 99 bez pozycji to dobra ręka do grania CB na donka na stole QT7 czy zła. Jeden mówi że gra check drugi że CB. To jest ok, bo oni uzasadniają swoje wybory, a ja je rozumiem... ale chyba bardziej potrzebne by mi były konkrety i krok po kroku poprawa gry.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 28-06-2012 o 16:32

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mam pytanko luzno związane z tematem. Czy można wpłacać kase na paypall z netellera? Bo nigdzie nie można płacic przez MB, lub przez netka, a jedyna opcja to ten paypall

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    jesli masz karte net+ to tak, po prostu podpinasz karte pod konto paypal i normlnie płacisz przez konto paypal które ci ściąga kase automatycznie z karty

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Karta net+ to jest na elektroniczna? Bo słyszałem, że ją zlikwidowali. Jeśli chodzi o ta zwykłą karte netellera to niestety w maju minął termin wazności a nowej mi nie wysłali

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    odnosnie stron instruktażowych to jesli możesz sobie pozwolic na wydanie 80$ to to zrób, nie ma co oszczędzać jesli chcesz poprawic swoją gre, czy to bedzie dc leggo czy bluefirepoker az takiego znaczenia nie ma, jesli pasuje ci leggo to wykup abonament u nich (dc faktycznie jest troche zagmatwane) mozesz zobaczyc równiez bluefirepoker ale u nich chyba jest najdrożej a z kolei na DC wykupisz abonament juz za 30$