Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Last chance !!!

  1. #1
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    6
    Witam wszystkich,
    jak widać po tytule tematu daje sobie ostatnią szansę związaną z grą w pokera!!! O co dokładnie chodzi ??!!
    A mianowicie, w pokera zacząłem grać w lutym 2009 roku. Krok po kroku pokonywałem limity, począwszy od mikrostawek i shotowałem nl400/nl600, grając na FTP.
    Niestety zamknięcie FTP spowodowało, że straciłem znaczną część bankrolla, i musiałem wrócić na nl100. Po kilku miesiącach grania praktycznie break even , do tego musiałem wypłacić znaczną cześć rolla orazdłuższa przerwa w grze spowodowana pisaniem pracy dyplomowej, doprowadziła do tego, że od początku kwietnia zacząłem grać na nl10/nl25.
    Szło nawet nawet, doszedłem do nl100, ale moim głównym leakiem jest mindset! Zdarza się, że potrafię przegrać na tilcie np, 8-10 BI w sesji! Co widać na załączonym obrazku. Przez co musiałem zejsc na nl50
    wykres.jpg

    Jak widać na wykresie od kwietnia udalo mi sie rozegrać 150 000 rozdań ale rezultat jest katastrofalny ! Uratowały mnie tylko róznego rodzaju bonusy.

    Dlatego postanowiłem, że od 1 lipca do końca sierpnia, a więc przez te dwa miesiące wyjaśni się moja przyszłość odnośnie pokera. Albo będę nadal grał albo kończę z tym, bo takie granie jak grałem ostatnio to mija się całkowicie z celem.

    Cele pokerowe jakie sobie wyznaczam na te dwa miesiące są następujące:
    -zawsze grać swojego najlepszego pokera, podejmować jak najlepsze decyzje w każdej sytuacji,
    -rozegrać min. 150 000 rąk,
    -nie tiltować, a gdy zaczynam tiltować to od razu przestaję grać,
    -nie ma ego,
    -robić table selection,
    -analiza trudniejszych spotów po każdej sesji, gdy tego nie zrobię nie gram następnej,
    -nie patrzeć w czasie sesji na wyniki,
    -nie być result oriented.

    Postaram się w 100% przestrzegać tych zasad, które wymieniłem i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Jeżeli będzie to wyglądać jak do tej pory to trzeba będzie sobie powiedzieć Goodbye poker !

    Zaczynam grę na nl50, mam obecnie ok 40 bi na ten limit. Na nl100 wchodzę gdy będę miał 25BI. Co tydzien albo co dwa postaram się wrzucić tutaj wykres albo ciekawsze spoty.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Czy mógłbyś trochę bardziej rozwinąć postanowienie "nie ma ego" bo nie za bardzo rozumiem.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Good luck, nie ma ego czyli, nie odbieram osobiście 3beta jako rzucenie rękawiczki w twarz

  4. #4
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    6
    W pokerze chodzi tak naprawdę o zarabianie pieniędzy a nie udowadnianie kto jest lepszy. W moim przypadku było tak, że często uparłem się na jakiegoś regularsa żeby pokazać że jestem lepszy od niego, co się kończyło różnie.
    Z tym wysokim ego związane jest po części wybór stołów do gry, teraz mam zamiar wprowadzić zasadę, że jak widze, że stolik na którym gram jest wypełniony samymi dobrymi regami to go zmieniam na lepszy a nie gram w celu udowodnienia, że jestem lepszy.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Powinien być w statystykach HUD`a wskaźnik wpływu ego w %

  6. #6
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Powinien być w statystykach HUD`a wskaźnik wpływu ego w %
    true, bo czasami ego przysłania trzeźwe spojrzenie na sytuacje