Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Na krawędzi

  1. #1
    .......
    Ostatnio edytowane przez Dżejsondonowan ; 31-07-2012 o 04:21

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Moja osobista prośba, proszę nie banować cokolwiek by się nie działo ...

    Ostatnio edytowane przez martino ; 24-06-2012 o 15:10

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Jak zes sie bawil w sloty i inne gowna to sam sobie jestes winien... wez sie w garsc, ludzie maja 10x wieksze problemy i zyja

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ten wątek to jest najmocniejsze wejście od czasu Johna Foxa. Do tej pory nie jestem pewien czy sobie ktoś jaja robił czy pisał na serio. Tutaj jest to samo. Podobieństwo do JF oczywiście przypadkowe. Dżejson GL

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    No więc jeśli nie jaja, to tym bardziej życzę powodzenia. Sam nieraz miałem dołek finansowy i psychiczny, choć nie z powodu pokera. Najgorzej jest jeśli widzisz, że wszyscy znajomi odwracają się od Ciebie i są bierni, a jeśli masz kogoś kto chętnie pomoże czy wesprze, to już co innego. Trzeba też uważać na ludzi, którzy obiecują pomoc, a potem to olewają. Ja tak raz miałem obiecane pieniądze i nigdy ich nie zobaczyłem, a to była osoba bardzo blisko znajoma, takie akcje są najgorsze w sumie.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 25-06-2012 o 07:58

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    A myslales nad powrotem do pokera ? mowiles ze odnosiles sukcesy dopoki nie "wjebales sie" w hazard... to chyba najprostsza metoda jesli byles/bylbys graczem wygrywajacym.
    Zycze powodzenia, radzilbym oczywiscie wyjawic wszystko przed slubem aby uniknac ew. rozwodu i zrobienia z siebie "smiecia" ale wiem jakie to trudne do zrealizowania.
    No i najwazniejsze NIE TYKAC JUZ TEGO GOWNA - z czasem sie pozbierasz.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Faktycznie prawdopodobnie po powrocie do pokera bylbys graczem przegrywajacym (chec szybkiego odbicia strat jak w hazardzie).
    Nie wiem jak Ci sie to udaje - majac dlugi ukrywac to? no chyb aze czesc wyplaty idzie na dlug reszta na zycie - w tym wypadku bez problemu mozesz sie z tego wygrzebac ZYCZE POWODZENIA i z daleka od hazardu, to slepa uliczka ZAWSZE.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Dżejsondonowan Zobacz posta
    Jak wyjawię to będzie koniec, zostanę sam, tu nie mam żadnych wątpliwości...
    Kolego,w tym momencie oszukujesz też siebie a tak nie da rady. Nie bądź egoistą i uszanuj tą drugą osobę - miej jaja i powiedz prawdę.
    I jeszcze jedno - nie chcę, żeby to zabrzmiało złośliwie, ale OD NARZEKANIA jeszcze nikomu sytuacja się nie poprawiła.
    Do roboty, gl.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Randi, nie strasz nam tu kolegi tym Beavisem i "Do roboty", bo nam chłop wpadnie w depresję

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Posłuchaj (ze zrozumieniem): O.S.T.R "Tylko Dla Doroslych" Bonus CD

    Zaoszczędzisz na psychologu.