Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: poczatkujacy

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    1
    Witam wszystkich. Zaczynam zabawe z pokerem i czesto gram ( czwicze na WP.pl okolo 3 lat srednio 6 , 7 godz dziennie) mam takie pytanie . Zauwazylem ze system jest tam tak skonstruowany ze jak nie dokupujesz platnych zetonow to jest lipa . Karta wogole nie idzie nawet z aa jest wtopa chcialem wiedziec czy to nie jest przypadkiem wyludzanie kasy po dokupieniu zetonow wygrywalem turnieje w ktorych gralo ponad 100 osob i naprzyklad przez tydzien nie dokupowalem zaczynam grac karta dobra a tu takie numery ze latwiej w totka trafic albo trzy razy pod rzad dostaje te same karty AA napisalem o swoich spostrzezeniach do admin. zostalem zbanowany po nastepnej wymianie korespondencji usunieto moje konto ( zalorzylem drugie ) gram tez na innych serwisach i tam nie widzialem takich cudow a wiec czy to jest mozliwe ze system jest tak skonstruowany ze dyskryminuje tych co nie dokupuja zetonow ??????? Niedukupujac tygodniami karta mi nie szla jak tylko wyslalem kilka sms-ow od razu wygrywalem i to z taka karta ze smiech , chcialbym ostrzec innych przed tym darmowym serwisem moze ktos zauwazyl to samo czekam na kontakt -jergat@wp.pl

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez chudy338 Zobacz posta
    czwicze na WP.pl , Karta wogole nie idzie nawet z aa jest wtopa chcialem wiedziec czy to nie jest przypadkiem wyludzanie kasy -jergat@wp.pl
    Tak, wyłudzają kasę /patrz - pokerstars/.

  3. Nie graj na WP bo to totalna strata czasu. Jak nie chcesz samemu nic wpłacać to załóż sobie konto na pokerstrategy i ucz się grać za darmowe 50$

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    wiele lat temu grałem na wp w pokera. już wtedy czytałem różne fora pokerowe oraz książki oraz grałem z kumplami na żywo. w trakcie gry stosowałem podstawowe pokerowe strategie. Uważałem na właściwe rozgrywanie rąk startowych, na pozycje przy stole. Z tysiąca darmowych dolarów zrobiłem 40 milionów. następnie otworzyłem sobie tam nowe konto i ponownie z darmowego tysiaka ugrałem 15 milionów. Stosowałem bardzo restrykcyjny bm. Także ja nie wierzę w żadne teorie spiskowe - typu podkręcony soft. Grasz dobrze = wygrywasz (a już ZWŁASZCZA jeśli grasz na wirtualne dolary...).

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    5
    Granie na play money jak się już rozumie zasady to strata czasu, lepiej grać freerolle albo po prostu wybrać bonus tak jak pisze RBPros. Ważne też żeby zapoznać się z teorią w trakcie wyrabiania bonusu/grania tych fr. Nie ma co się przejmować jeśli go szybko wtopisz, a nauczysz się po prostu jak to naprawdę wygląda.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez RBpros Zobacz posta
    Nie graj na WP bo to totalna strata czasu. Jak nie chcesz samemu nic wpłacać to załóż sobie konto na pokerstrategy i ucz się grać za darmowe 50$
    To juz chyba nie aktualne , dostałem ostatnio od PS 10 dolców , wybrałem WilliamHill

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2013
    Przegląda
    internet
    Posty
    13
    WP? Szkoda marnować tam czas. Szczerze, najgorszy profesjonalny poker room będzie lepszy niż wp Zawsze to powtarzam i powtórzę jeszcze raz wybierając pierwszy pokerroom bierzcie pod uwagę głównie premię jaką dają dla nowych graczy... wiele popularnych poker romów daje słabą premię a są takie które wpłatę mnożą razy 2 (okresowo nawet więcej!). Zanim zaczniesz przegrywać ciężko zarobione pieniądze poczytaj sobie nt. poker roomów jest kilka w miarę wiarygodnie napisanych tekstów, po polsku najlepiej chyba na poker24, na anglojęzycznych portalach są lepsze teksty tego typu, ale dla niektórych barierą jest język.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2013
    Przegląda
    Wro
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Sha Zobacz posta
    WP? Szkoda marnować tam czas. Szczerze, najgorszy profesjonalny poker room będzie lepszy niż wp Zawsze to powtarzam i powtórzę jeszcze raz wybierając pierwszy pokerroom bierzcie pod uwagę głównie premię jaką dają dla nowych graczy... wiele popularnych poker romów daje słabą premię a są takie które wpłatę mnożą razy 2 (okresowo nawet więcej!).
    No dokładnie. Każdy się od razu na pokerstarsie rejestruje, a dla początkujących jest wiele lepszych roomów - z większymi premiami i niższym poziomem graczy.