Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Witam!

    Zaczynamy kolejny sezon MARDI! Liga MARDI cieszy się niezwykłą popularnością wśród Śląskich graczy już od bardzo dawna. Przystępny BI (yeah dla graczy z małym bankrollem!), 2R i 1A (yeah dla gamblerów!), dzika karta (yeah 4 one time!), +1k dla nowych graczy (yeah 4 da new guys!) oraz świetna atmosfera i dobry grind czyli wszystko to co gwarantuje wam wizyta w FIRMIE

    Sezon 18 gramy w formule:
    THNL 2r i 1a
    BI, R i A: 30
    Blinds: 20min
    Stack i rebuy: 5k
    Addon: 6k

    Rebuy możliwy dopiero po wyzerowaniu stacka! Dostępny przez 4 pierwsze poziomy gry.
    W każdym turnieju dzika karta która gwarantuje uczestnictwo w MASTERSIE każdemu kto wyrobił frekwencję! (minimum 50% turniejów)
    W sezonie zagramy 12 spotkań. Do ogólnej klasyfikacji liczy się 8 najlepszych wyników.
    W mastersie weźmie udział top 8 z tabeli + dzikie karty.
    Każdy nowy gracz w sezonie otrzymuje +1k do stacka początkowego.

    Gramy w każdy wtorek o 19:00 w FIRMIE!

    Zapraszam wszystkich serdecznie na najprześniejszą ligę we wszechświecie :P
    Pozdro!

  2. #2
    Elo!

    Zapraszam na inauguracyjny turniej sezonu 18 ligi MARDI!!! Po wizytach na basenach, spacerach tudzież innych aktywnościach popularnych w taki upał :P czas na wieczorne grindowanie! Spotykamy się standardowo w naszej ulubionej knajpie i poprawiamy sobie humor po wiadomo czym :P

    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!

  3. #3
    Siema!

    Trochę spóźnione ale są :P Miałem małe kłopoty z kompem... A poza tym wygrał Altik i w ramach protestu chciałem nic nie pisać
    Niestety obowiązki trzeba spełniać i mamy wyniki i małe podsumowanie.
    Turniej inauguracyjny był dosyć niestandardowy :P Po pierwsze frekwencja zazwyczaj jest troszkę większa na pierwszym turnieju, ale wiadomo: wakacje, upał, euro itd itp Po drugie aż dwie osoby nie wyszły z fazy rebuy!! (sick). Po trzecie (wiąże się z nr2) było mało rebuy-i jak na taką ilość osób... Co dziwne szczególnie biorąc pod uwagę tych dwóch co za wcześnie kończą :P Nr 4 naszej wyliczanki to Palo, który chyba przez te upały wyraźnie opadł z sił bo nie darł się ciągle w niebo głosy... Ponoć dlatego, że męczył jeszcze Starsy na telefonie ale ja tam myślę, że po prostu się starzeje :P No i na koniec "po piąte" czyli Altik wygrał... WTF?! (no skill... pure timing :P)
    W skrócie: 20bi 10r (disgrace!! :P) i 18a co dało 240 przypalonych lekko naleśników do mastersa.

    Gratulacje dla zwycięzców! (no dobra i dla Altika! )

    Oto wyniki:
    1. ALTIK 36,51
    2. REGEN 25,82
    3. PREZES 21,08
    4. GOORAL 18,26
    5. AIWAZ 16,33
    6. LEWY 14,91
    7. QUEQU 13,8
    8. KLEKFISH 12,91
    9. POLIK 12,17
    10. PALO 11,55
    11. ENDRJU 11,01
    12. SUERTE 10,54
    13. TREBOR 10,13
    14. KOLORADO 9,76
    15. BINEK 9,43
    16. KOŁO 9,13
    17. ANDRZEJJJ 8,86
    18. MATYS 8,61
    19. BUSHI 8,38
    20. BRYLANT 8,16

    Pamiętajcie, że to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie na naszej stornie:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdrawiam!

  4. #4
    SIEMA!

    Zapraszam na kolejny, czyli drugi w tym sezonie, turniej MARDI! Kaman! Ta przaśna liga osłabiona trochę EURO nadal ma się świetnie A dzisiaj jako iż nie ma żadnych meczy frekwencja pewnie będzie bić nasze stare dobre rekordy Pamiętajcie +1k dla nowych graczy w sezonie! Już niedługo będą też niespodzianki dla punktualnych ale to za tydzień po przeprowadzeniu paru symulacji i konsultacjach :P

    Zaczynamy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Myślę, że nic nie trzeba symulować :
    4k na start -> bonus za punktualne przyjście ( do 19:10 ) 1k
    R,A - bez zmian

  6. #6
    Mądrze prawisz Rion na razie nie chce wprowadzać zmian w trakcie sezonu ale ten pomysł mi się podoba. Wrócimy chyba też do gry od 18:30 i dodamy, że osoby zarejestrowane wcześniej też będą dostawały stack 5k na stół +1k ofc jeżeli są nowi.

  7. #7
    Elo!

    Turniej 2 zakończony Frekwencja fatalna jak na naszą ligę ale za to było bardzo wesoło Na stole nr 1 w pewnym momencie mieliśmy tak dobre humory, że stół nr 2 zaczął z zazdrości nas uciszać i przypominać "my tu też gramy!" :P Nie ma to tamto w Firmie atmosfera nadrabia braki w frekwencji i niweluje nerwy jakimi nas raczą spóźnialscy :P W końcu coś z tym zrobimy. Podoba mi się pomysł Riona dodam do niego tylko brak "kary" dla wcześniej zarejestrowanych. Musimy wrócić do pewnej dyscypliny jeżeli chcemy by nasze turnieje nadal były atrakcyjne Zobaczcie na EPG tam wszyscy przychodzą jak chcą i nikt się nie zapisuje... Może to nie jedyny powód ale ostatnimi czasy gramy tam w 12 osób max :P Myślałem tez o powrocie do startu o 18:30. Napiszcie co myślicie. Jak się nie wypowiecie wprowadzę zmiany wg swojego uznania :P Co do samego turnieju to było jak zwykle sick. Powiem tylko, że potrafię czarować jak mało kto :P Slavo potwierdzi... Ale i tak go oszukano w najważniejszym spocie
    W skrócie 15bi 9r 14a co dało 190 do mastersa w którym czai się już 430 przymulonych lekko ninja...
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. PREZES 31,62
    2. MORI 22,36
    3. SLAVO 18,26
    4. BRYLANT 15,81
    5. ANDRZEJJJ 14,14
    6. MARI 12,91
    7. TREBOR 11,95
    8. ENDRJU 11,18
    9. QUEQU 10,54
    10. ADI 10
    11. MR W 9,53
    12. ALTIK 9,13
    13. KLEKFISH 8,77
    14. YAPAN 8,45
    15. TOMEK 83 8,16

    Generalka i tabelka jak zwykle dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Ja wolę 18:30 - czekamy na opinie innych

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390

  10. #10
    Siema!

    Widzę, że wszyscy olali pytanie o godzinę o której mamy grac więc zostaje tak jak jest :P Wakacyjny sezon i tak będzie "inny" niż wszystkie więc za paroma innymi zamianami też poczekamy
    A teraz plan na dzisiaj. Chłodzić się cały dzień, nie przemęczać. A wieczorkiem wraz z przyjemnymi podmuchami wiatru wpadamy do FIRMY i grindujemy na MARDI! Kaman. Pamiętajcie każdy nowy gracz +1k na start! FTW

    Zaczynamy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!