Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Tez mi sie wydaje, ze dostaniesz w calosci. Poza tym glownie chodzi o to, zeby sobie pograc (te 50$ jest cholernie ciezko uwolnic, tym bardziej, ze bedziesz mogl grac tylko nl4). Ale mozesz bez ponoszenia kosztow po prostu sobie pograc real money, podszkolic sie, jak juz bedziesz widzial, ze masz przewage nad graczami, mozesz pomyslec o wlasnej wplacie, a moze nawet nie bedziesz musial inwestowac swojej kasy, bo wyjdziesz do przodu na tej darmowej kasie z pokerstrategy (bo wydaje mi sie, ze wygrane mozna wyplacac, ale pewny nie jestem).

  2. #12
    W sumie to głupi pomysł nie jest żeby się poprostu podszkolić. Chyba najpierw pogram trochę z tego bonusu, a poźniej wpłacę kase jak się podszkole.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    (bo wydaje mi sie, ze wygrane mozna wyplacac, ale pewny nie jestem).
    po wyrobieniu jakiegos tam rake'u mozna wyplacic calosc

  4. #14
    No to kolejne pytanie, wygrałem turniej SnG, liczyłem na to że zaraz po wygranej zgarnę całe wpisowe a tutaj coś takiego:

    SCREEN

    Czyli co, niby wygrałem miejsce w kolejnym turnieju? I będzie z tego jakaś kasa czy jak to jest w moim przypadku?

    @edit
    Tak sobie patrze, "Aktualne nagrody" w tym turnieju na który wygrałem miejsce wynoszą 59,40$. Nikt na niego narazie prócz mnie zapisany nie jest. Cholera, dlaczego nie gram za swoją kase tylko bonusową, którą i tak bym musial uwolnić ;d
    Ostatnio edytowane przez polskipolakzpolski ; 18-06-2012 o 10:22

  5. #15
    "Aby móc wypłacić pieniądze, musisz wygenerować 50 $ rake'u oraz musisz dokonać wpłaty min. 20 $. Pamiętaj, że możesz wypłacić środki tylko tą metodą, której użyłeś do wpłaty pieniędzy."

    50$ rake'u to jest dużo?? Ile średnio czasu może zająć wygenerowanie 50$?

  6. #16
    Odniśnie tych turniejów, zauważyłem że ten następny też jest chyba na wejściówke do kolejnego.

    "Win a seat into the next stage. One seat for evert 19,8$ collected. 3 Seats Guaranteed."

    Na czym to wkońcu polega? Że niby musiałbym jeszcze z 5x przejść dalej i dopiero w "finale" jest coś do wygrania? Najlepsze jest to, że turniej za 2 godziny a zapisany jestem tylko ja ;d