Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Mam problem poniewaz HUD wogole nie pojawia sie na stolikach ZOOM na PS. Komputer potrzebuje resetu ale tez mam wrazenie ze w PT3 mam mase rak ktore wogole nie sa juz mi potrzebne(ok 2mln) a moga powodowac ze zwalnia to soft.
    Moj komp ma 2gb ramu, czy dolozenie kolejnych 2gb moze pomoc troche? Dodam jeszcze ze gdy mysze wczytac wieksze sample powiedzmy 300k hands to trwa to wieki.
    Bede wdzieczny za kazda pomoc zaczynam od formatu
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wybrać "Database", później "Database management" i tam jest opcja "Purge". Po jej uruchomieniu, za pomocą różnych filtrów można wybrać co chcesz usunąć. Po tej operacji najlepiej wykonać pełny "housekeeping". Poza tym, dla szybszego działania HUDa na Zoomach regularnie rób "update cache".

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez FlushGordon Zobacz posta
    Mam problem poniewaz HUD wogole nie pojawia sie na stolikach ZOOM na PS.
    A włączyłeś go? Bo on nie włącza się automatycznie tak jak zwykły HUD.

    Cytat Zamieszczone przez FlushGordon Zobacz posta
    Moj komp ma 2gb ramu, czy dolozenie kolejnych 2gb moze pomoc troche?
    Trochę pomoże, ale trzeba będzie pogrzebać w ustawieniach Postgresa. Bazę masz zapewne na zwykłym dysku talerzowym, więc defragmentacja też pomoże (IMO więcej niż dołożenie pamięci). Poza tym IMO najlepiej jest kupić sobie dysk SSD z przeznaczeniem tylko i wyłącznie na bazę danych.

    Cytat Zamieszczone przez FlushGordon Zobacz posta
    Dodam jeszcze ze gdy mysze wczytac wieksze sample powiedzmy 300k hands to trwa to wieki.
    Przywyknij do tego. Pewne przyspieszenie daje zakładanie filtrów - np. ja standardowo mam włączone pokazywanie statystyk od 1 każdego miesiąca, gdy chcę je zobaczyć za dłuższy okres to modyfikuje czy też wręcz usuwam odpowiedni filtr. Aczkolwiek wydaje się, że jest światełko w tunelu ponieważ z moich krótkich doświadczeń wynika, że PT4 jest szybszy od PT3.

    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Poza tym, dla szybszego działania HUDa na Zoomach regularnie rób "update cache".
    AFAIK podczas auto importu cache jest uaktualniany automatycznie więc nie ma takiej potrzeby. Warto za to systematycznie robić "housekeeping".

  4. #4
    Dzieki jdx za posta, zdecydowanie lepiej dziala HUD jak sie go wlaczy<facepalm>.
    Ostatnio zdecydowanie mysze popracowac nad gra dlatego sample 300k cos juz reprezentuje. Jesli filtruje baze w celu znalezienia leakow czas jest tak dlugi ze naprawde odechciewa sie robic zadania domowe;/. Postaram sie zastosowac do waszych zalecen.
    pozdrawiam