Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: JJ 200bi deep

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Prima, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (MP): $41.95 (209.8 bb)
    CO: $20 (100 bb)
    BTN: $46.77 (233.9 bb)
    SB: $22.48 (112.4 bb)
    BB: $12.73 (63.7 bb)
    UTG: $20 (100 bb)

    Preflop: Hero is MP with
    UTG raises to $0.60, Hero calls $0.60, CO folds, BTN raises to $3.20, 3 folds, Hero calls $2.60

    Flop: ($7.30) (2 players)
    Hero checks, BTN bets $4.40, Hero ???

    Stół anon. Koleś solidny. Ja byście to zagrali?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    fold pre do 3beta jezeli nie masz planu po trafieniu seta ?

    as played check raise zanim spadnie pik i zabije akcje ?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Fold na bank jest opcją, ale to na razie zostawmy. Wiadomo, że myślimy o stackowaniu się. Ja osobiście z AA na reku w takiej puli dostając check/raise grałbym fold. Tego samego bałem sie tutaj. Jeśli nie spada pik na turnie miałem zamiar zagrać check/raise...co gramy jeśli spada pik? Czy warto grac lead, żeby z jednej strony wyglądało na głupią próbę przejęcia puli, a z drugiej wyciągając value od monsterów z pikiem, które to w przeciwnym razie pewnie bedą grane poprzez check?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nie wiem jak wygladaja te anony i jakie / czy w ogole masz staty na gosci. jaki BTN ma squeeze ? da sie w ogole zebrac jakas probke w czasie jednej sesji na takie statystyki ?

    callowanie SC i 22-33 nie wydaje mi sie zbyt prawdopodobne vs utg open bedac na mp, wiec tak naprawde jak zagrasz na flopie check-raise to repujesz tu dokladnie JJ. moze typ sie zlevelluje, ze wyglada to podejrzanie do tego moze ma jakiegos suited asa / krola w pikach i sie zestackujecie, ale to chyba troche myslenie zyczeniowe.

    a jak w ogole widzisz jego range tutaj ?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Call open raise'a utg + cold call squeeza btn - czy to nie czyni naszych kart face up? 99-qq?

    No chyba, ze balansujesz to i np AK, 99, grasz tak samo i wtedy ch/r ten flop zarowno z jj jak i ak..., ktore nie ma tak tragicznie vs jego calling range tego ch/r na flopie...?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja robie 13$ na flopie i wsuw na kazdym turnie (bo zostanie Ci ok PSB). Twój range co prawda wygląda na jakieś 99-QQ ale może to też być prawie każdy suited ace bo jesteście deep i dlatego musisz tu raisować.
    Z mojego doswiadczenia na anonach nikt tu Ci nigdy nie spasuje AA/KK i często nawet QQ. Jak będziesz grał call na tym flopie to nigdy nie wyciągasz od niego stacka.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    No chyba, ze balansujesz to i np AK, 99, grasz tak samo i wtedy ch/r ten flop zarowno z jj jak i ak...
    Może nie przesadzajmy z balansowaniem range'eu na anonimowych stolikach NL20.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Fold pre.
    Raise flop all day long. Nie ma co tu się bawic w wielkie kombinowanie, ale kłania się Baluga theorem i ch/r turn jest tu zawsze super hiper mocny i każdy to wie nawet jeśli sobie tego nie uświadamia.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Może nie przesadzajmy z balansowaniem range'eu na anonimowych stolikach NL20.
    czyli na anonimowych stolach jedyny blef ktory gramy to cbet?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    czyli na anonimowych stolach jedyny blef ktory gramy to cbet?
    Nie mówię o blefowaniu w ogóle (choć i z tym raczej nie powinno się na micro przesadzać), tylko o blefowaniu w celu bycia mniej czytelnym, jak pisałeś. Na micro generalnie nie ma to sensu, a już na pewno na stołach anonimowych. Ani nie pograsz z nikim na tyle długo, ani raczej nie spotkasz na tyle uważnych graczy, żeby się móc obawiać, że ktoś Cię będzie umiał dobrze odczytać i w konsekwencji musieć balansować swój range.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 12-06-2012 o 12:06