Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: JJ 200bi deep

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nie bardzo rozumiem ta logike: obawiam sie, ze jak zagram c/r to zrzuci, ale za to flopa nie leaduje. Lead na flopie i nie masz zagwostki.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie mówię o blefowaniu w ogóle (choć i z tym raczej nie powinno się na micro przesadzać), tylko o blefowaniu w celu bycia mniej czytelnym, jak pisałeś. Na micro generalnie nie ma to sensu, a już na pewno na stołach anonimowych. Ani nie pograsz z nikim na tyle długo, ani raczej nie spotkasz na tyle uważnych graczy, żeby się móc obawiać, że ktoś Cię będzie umiał dobrze odczytać i w konsekwencji musieć balansować swój range.
    Sam jestem zwolennikiem grania abc na micro, jednak wpadlismy tu w swoista pulapke. Jezeli zakladamy ABC-Game rozdanie 2jacks to no brainer - mamy nuts po flopie w 3betowanej puli. On jednak chce tu zmaksymalizowac value i przytrzymac villaina w rozdaniu co w abc sie nie miesci.

    Bylem przekonany ze czyste abc wystarczy na micro, jednak co chwile da sie slyszec pojekiwania ze na nl50 dwoch donkow na fr to rarytas, ze wszyscy solid, ze nituja etc, etc. I chyba z takiego zalozenia wychodzi autor watku, wrzucajac ta reke pod dyskusje.

    Poza tym, uwazam, ze balansowanie range'u nie jest potrzebne tylko zw. na dobre ready villaina. Nawet przy ich braku, gdy tak jak JJ zagramy [AQ+, 99] linia ch/r albo donkbet na flopie wyglada na tyle mocno, ze daje duze fe i indukuje ew tanszy showdown, mniejsza ilosc value dla villaina, np z AJ vs nasze TT etc, takze imho ciagle jest dochodowe, nawet na micro.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Na micro oczywiście ABC. Tylko, że można grac złe ABC, srednie, dobre i przeróżne odcienie. Gdyby stacki były po 100bb to nie wklejałbym tej ręki. Jednak sam wiem co sie dzieje ze mną kiedy gram 2 bi deep. Po prostu widziałem villaina foldującego AA na mój raise... choc teraz nie jestem taki pewien.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czyli wracamy do foldu preflop...

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    czyli wracamy do foldu preflop...
    W sumie nie nawiązałem do tego wcześniej skupiłem się na przebiegu ręki ale się jak najbardziej zgadzam dla mnie instamuck to jest na anonach.