Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: KK nl20

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Prima, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    BTN: $20.57 (102.9 bb)
    Hero (SB): $20 (100 bb)
    BB: $44.44 (222.2 bb)
    MP: $23.16 (115.8 bb)
    CO: $8 (40 bb)

    Preflop: Hero is SB with
    CO posts BB OOP, MP folds, CO checks, BTN raises to $0.80, Hero raises to $2.60, 2 folds, BTN calls $1.80

    Flop: ($5.60) (2 players)
    Hero bets $3, BTN raises to $6, Hero ???


    All-in czy call? Nie wiem nic ciekawego o graczu. Stół anonimowy i staty 20/15 po kilkudziesieciu rozdaniach
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 11-06-2012 o 13:42

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Napisze może troche więcej. Koleś nie był jakims wariatem. Jego mini raise oceniłem głównie na TT,JJ które jednak ma zamiar wyrzucać do mojego all-ina. Jeśli sam zagram call, to raczej na AK AQ mnie nie obstawi, więc miałem nadzieje, że QKA nie zabije mi akcji.
    Do sedna. Jeśli byśmy ta sytuacje rozpatrywali pod kątek tych dwóch układów TT, JJ to czy staramy sie grac all-ina z nadzieją na call villaina. Czy może gramy call i mamy nadzieje, że wysokie karty nie zabiją nam akcji?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    spr ~3 ? overpara ? blind vs BTN ? nie-nit ? cbet wiecej i push

    jak zobaczysz seta to 3betuj wiecej nastepnym razem, w koncu sie oduczy

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Na jakiej podstawie tak szacujesz jego range? Jak ma tu TT-JJ to ma i 99 i może QQ. Nie będę tu nigdy specjalnie szczęśliwy wrzucając stacka.
    I ja tam widzę dead blinda więc 3betuje wyżej. Swoją drogą na anonimowych stołach zawsze 3bet for value grałbym wyższy niż for bluff.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    To nie tak że ja widzę tylko TT-JJ. Jeśli ma 99 to ja z tej puli juz nie uciekne i moja linia sie nie liczy. Jeśli on ma QQ to on z tej puli juz RACZEJ nie ucieknie i moja linia nie ma wielkiego znaczenia. Moja linia ma duże znaczenia w przypadku tych 2 układów, więc pod ich katem rozpatruje ręke. Do tego dochodzi możliwość jego blefu ze słabszymi układami. Że sie tak dziwnie wyraże intelektualny środek ciężkości jego range znajduje sie przy części TT-JJ. To jest jego newralgiczna cześć i o nią pytam.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ugly spot. 3 betowana pula ehm chyba stackoff i celujesz w jego błąd z rangem, który wymieniłeś tj. praktycznie tylko TT-JJ.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    2
    na 55,88+ masz ok 52%,gorzej jak colował 76????/ tu juz jestes a w plecy,ale 66 77 daje mu draw, kilka procent na blef, dla mnie na unka push i notka









    =
    Ostatnio edytowane przez kolor ; 08-08-2012 o 18:24

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Przed flopem dałbym 3, ale to wielkiej zmiany w akcji by nie dało, flop też mocniej, jeśli kontruje, stakuję się i robię notatkę, patrząc jak moje pieniądze odjeżdżają.