Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    tak pisze sobie dla przypomnienia, moze komus sie takie rozkminy kiedys przydadza

    wlasnie dobilem do 20 BI w dol na fullringu, podobno sie zdarza

    zaczynam rozkminiac jakie rzeczy bym sobie kupil jakbym nie gral przez ostatnie 2 tyg (wczoraj na tilcie zlamalem rakiete)

    rozdanie ponizej juz mnie dobilo totalnie, to jest jakas spirala bad beatow i... dramatycznie zlej gry, ktora sie caly czas napedza

    villain 12/9/2 chinski nit, EP open 7%

    call liczac na squeeze (3 agresywnych regow za mna) - bleeeeeh, czysty 3b for value powinien byc

    na flopie to juz w ogole zalamka bo widze 2 sety przeciwko ktorym jestem - [ ' ]

    na turnie przekonuje siebie ze barrelowanie oznacza 100% KK - i tak calluje

    river zamykam oczy i widze niewyjete od skosnego pol stacka


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($50)
    BB ($70.22)
    UTG ($47.50)
    UTG+1 ($66.16)
    UTG+2 ($16.25)
    MP1 ($52.84)
    Hero ($60.57)
    CO ($50)
    BTN ($71.68)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $1.50, fold, fold, fold, Hero calls $1.50, CO calls $1.50, fold, fold, fold

    FLOP ($5.25)

    UTG bets $3.50, Hero calls $3.50, CO folds

    TURN ($12.25)

    UTG bets $6.50, Hero calls $6.50

    RIVER ($25.25)

    UTG bets $10.50, Hero calls $10.50

    UTG shows
    (Pre 7%, Flop 9.4%, Turn 4.5%)

    Hero shows
    (Pre 93%, Flop 90.6%, Turn 95.5%)

    Hero wins $44.17

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Od roku nie gram nitringów, ale mnie się ta linia podoba, chyba, że Chińczyk nie zrzuca na 3bety.
    (Zwróciłbym uwagę na sizing, po to może być przydatny read, jeśli on często one pair hand barreluje za poł pota na takich suchych boardach.)

    A jeśli w czasie rozdania nachodzą Cię takie myśli jakie opisujesz, to lepiej wziąć sobie wolne od pokera, bo to na pewno nie jest granie A game.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    to jest jakas spirala bad beatow i... dramatycznie zlej gry, ktora sie caly czas napedza
    Też mam czasem wrażenie, że istnieje coś takiego jak "spirala bad beatów". Nie wiem co dokładnie się składa na to wrażenie, ale jest ono czasem wyjątkowo mocne. Być może to kwestia subiektywnej percepcji, a być może czegoś jeszcze.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Spodziewasz się, że te regi będą squeezować otwarcie nita z utg? Ale z drugiej strony - czy ów nit się stacknie z tym AK po tym jak otwierał z utg i dostał 3b? Choć w sumie raczej by AK nie wyrzucił, tylko callował 3beta, więc pewnie nie byłoby to złe zagranie.

    PS. Ja się już wreszcie nauczyłem - jak masz agresywnych regów za sobą, najlepiej zmienić stolik. Zwłaszcza jak się gra z takim nastawieniem, jakie bije z Twojego posta.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    bardziej mi chodzi o samo nastawienie w czasie grania, postanowilem gdzies to wrzucac, a moze ktos przeczyta i cos poradzi / jemu sie to przyda

    w sumie zagranie nie jest tragiczne (gorzej jakby CO zlapal sobie seta na dobrych oddsach) i tak jak pisal hermes, nie wyszlo az tak zle, jakby zawsze z AA zbierac 40bb to zycie byloby piekne. chodzi mi o stan w ktorym wkurzasz sie na siebie ze miales AK vs AA i nie wyciagnales stacka.

    planuje teraz siasc pare dni i poszukac leakow, spotow gdzie mozna by wyciagnac wiecej itp. zauwazylem ostatnio, ze nie zwracam uwagi na jakies 6-15bb przegrane partie, bo 'zaraz zestackuje donka / trafie seta' i wyjde na plus. i kolejna rzecz - jak sie nie wyciaga kasy z setow / premium to nagle te drobne przegrane spoty zaczynaja nas ciagnac w dol.

    tak jak ktos pisal ostatnio tutaj, coraz bardziej sie sklaniam do tego, ze mindset jest bardzo istotna rzecza i w longrunie to moze byc tym, co odroznia kiepskich od dobrych regow. w sumie kazdy teraz wie o 3b/4b light, stack off range'ach, SPR itp 'technicznych' aspektach pokera, a od nl50 to ciezko juz wiecej niz 2 ryby na stole zlapac.