Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Na najbliższy piątek (1 czerwca) planowane jest wprowadzenie zmian w podziale bonusów gotówkowych dostępnych w Sklepie VIP. Zmniejszona zostanie wysokość poszczególnych bonusów oraz proporcjonalnie ich cena w punktach FPP. Najtańszy bonus dostępny będzie już za 1000 FPP (BronzeStar) a najdroższy kosztować będzie 100.000 FPP (Supernova). Oto nowy podział i wartość FPP przy zakupie poszczególnych bonusów:

    Poziom/kwota bonusa/cena FPP/wartość FPP/% zmiana


    Wartość punktów FPP pozostanie taka sama, zmiany pozwolą po prostu na częstszą ich wymianę na gotówkę.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A czy planujecie może rozszerzenie oferty biletów turniejowych za FPP? Ponieważ nie ma w niej turniejów PLO/PLO8/NLO8, a w takim turnieju od czasu do czasu bym zagrał za FPP (bo gotówki na donkamenty to jednak szkoda ). Z drugiej strony kupując np. "The Big $55 Tournament Ticket" nie można użyć go jako wejściówki do jakiegoś omahowego turnieju za $55 - wiem ponieważ pytałem o to w angielskojęzycznym supporcie.

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    dołączam się do pytania jdx.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jeszcze powinni zmienic te z 50000vpp na 55000vpp bo jest teraz skok z 50$ na 100$

    vpp stellar

    zmiany na dobre 2250fpp = 25 $ dobra robota
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 02-06-2012 o 18:30

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A czy planujecie może rozszerzenie oferty biletów turniejowych za FPP? Ponieważ nie ma w niej turniejów PLO/PLO8/NLO8, a w takim turnieju od czasu do czasu bym zagrał za FPP (bo gotówki na donkamenty to jednak szkoda ). Z drugiej strony kupując np. "The Big $55 Tournament Ticket" nie można użyć go jako wejściówki do jakiegoś omahowego turnieju za $55 - wiem ponieważ pytałem o to w angielskojęzycznym supporcie.
    Dzięki za feedback. Myślę, że jest szansa na wprowadznie jakiegoś rozwiązania dla nie-holdemowych graczy. Napiszę jak tylko będę miał jakieś konkretne informacje.
    Ostatnio edytowane przez PokerStars_VIP ; 05-06-2012 o 20:06