Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    everest zablokował mi konto, mówią że do weryfikacji potrzebują screenshota z netellera, skanu rachunku, prawa jazdy i VID (jakiś verification identification code). problem polega na tym, że za bardzo nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć ten VID. ma ktoś jakiś pomysł? w mejlu z supportu jest napisane, że vid można znaleźć po zalogowaniu się na everest. szukałem, nie znalazłem

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Na everku takie wymagania :shock:

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    20
    Dziwne, na everescie nie robiłem żadnego depozytu i bez najmniejszych problemów wypłaciłem miesiac temu ponad 100 nie wymagali wysylania skanów ani nic z tych rzeczy a o Vid nawet nie słyszałem . Poprostu zleciłem wypłatę. Ciekawe od czego to zależy, no chyba, że everest zaostrzył wymagania
    Pozdrawiam Mayers

  4. #4
    nie wiem czy zaostrzyli wymagania. co do mnie, to im podpadłem i teraz muszę znaleźć ten cholerny VID. chyba po prostu napiszę do supportu żeby mi powiedzieli gdzie on jest

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386

    a co zrobiłeś ?

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Cytat Zamieszczone przez tajemny
    nie wiem czy zaostrzyli wymagania. co do mnie, to im podpadłem i teraz muszę znaleźć ten cholerny VID. chyba po prostu napiszę do supportu żeby mi powiedzieli gdzie on jest
    pomoge Ci z VID . . .

    odpal soft, zaloguj się :wink:, wejdz w "My Accound", po lewej stronie ostatania zielona tabelka "Account Status" wejdz w "Verifi Your ........."
    i gotowe

    pozdro

  7. #7
    dzięki za pomoc, odezwali się, że vid nie jest jednak konieczny.

    podpadłem im próbą wypłacenia na nieswojego netellera (dziwna sprawa - jak wpłacałem pieniądze z nieswojego netellera, to jakoś nie robili problemów) :wink:

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Skoro mowa o everescie... Żeby nie zakładać noego wątku..

    Ile się czeka na wypłatę z tego pokerroomu?!

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz
    Posty
    105
    Czekasz maksymalnie 2 dni

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    apropo everestu, kupmel zmienił dane osobowe, i teraz nawet nie moze wpłacić kasy, nie mówiąc o wypłacie, co teraz powinien zrobić?
    ktoś był w takiej sytuacji ?