Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Czy można zrobić depozyt do Full Tilt Poker lub innego pokera kartą Visa Electron (Inteligo)?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Visa electron na pewno dziala w PS i everst poker(hmmm tylko czy inteligo??)

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Na pewno mozna do betandwinu i unibetu.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Visa Electron to karta do zakupow i wyplacania w bankomacie... wiec nie mozna.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    za pomocą karty Visa Inteligo udało mi się przelać kaske na netellera. Przypuszczam, że na fulltilta też da radę.

  6. #6
    Tez robilem depozyty i zwroty za pomoca tej karty. Jedyny problem to 30sto dniowa blokada srodkow na koncie przy zwrocie.

  7. #7
    bras - a do których roomów udało Ci się zrobić depozyt?

    Moja próba do Full Tilt Poker nie powiodła się "We’re sorry, but we are unable to process your credit card deposit at this time. It is possible that your bank has declined this transaction because they do not accept e-gaming transactions. To avoid this problem, debit and check cards will be approved by U.S. banks more often than credit cards. Click one of the buttons below to try this option. "

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Visa Electron to karta do zakupow i wyplacania w bankomacie... wiec nie mozna.
    Również do zakupów w Internecie. VISA daje taką możliwość, tylko bank-wydawca musi się zdecydować, czy chce udostępniać taki feature swoim klientom. Inteligo w sam raz udostępnia. No około 10 room-ów tylko na Absolute nie mogłem wpłacić kasy. I to prawdopodobnie nie z powodu mojego Electrona, ponieważ w komunikacie było napisane, że nie akceptują kart z mojego kraju i proponują inną formę depozytu, np. przez Neteller-a.

    jdx

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Jacky Kiler
    Czy można zrobić depozyt do Full Tilt Poker lub innego pokera kartą Visa Electron (Inteligo)?
    Możesz wpłacić/wypłacić np. do Blue Square, Littlewoods, Pokerstars, Pacific, Pokerrom, Party, Bet365 i jeszcze kilka innych, których nazw już nie pamiętam, bo już od dawna z nich nie korzystam. Musisz tylko uważać na po.....ne roomy w stylu Bet365 które będą chciały, abyś przesłał im kopie róznych papierów w celu weryfikacji Twoich danych - i co śmieszniejsze, to przy wypłacie, a nie przy wpłacie!

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez bras
    Tez robilem depozyty i zwroty za pomoca tej karty. Jedyny problem to 30sto dniowa blokada srodkow na koncie przy zwrocie.
    Nie wiem czy przypadkiem nie zależy to od room-u. Bo rzeczywiście, najczęściej jest 30 dni, ale z tego co pamiętam to blokady przy wypłatach z Littlewoods trwały 14 dni.

    jdx