Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Tt nl20.

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No więc własnie z tego powodu moje pytanie o gre ABC. To o czym piszesz dla mnie ABC nie jest. Jest wiele sytuacji w których wydaje mi sie, że kolesie grają głupio i najlepszą linią byłaby inna niż standardowe ABC. Tylko pytanie ile oni z tego rozumieją i na ile ja jestem ich w stanie poprawnie ocenić. Bo jesli koleś potrafi zagrać idiotycznie floata, to czemu miałby nie potrafić zagrac idiotycznie innego układu?
    Czy ten koleś jest myślący? Ja mam wrażenie po tej ręce że mu sie wydaje, że jest duzo bardziej myślący niz jest w rzeczywistości. Po jego becie na turnie powaznie myślałem nad zagraniem all-in. Przecież jeśli jest myślący to musiał mnie obstawiać na AK i musiał zdawac sobie sprawe, że ja na AK go raczej nie obstawiam.

    Prima, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (BTN): $21.13 (105.7 bb)
    SB: $9.93 (49.7 bb)
    BB: $27.70 (138.5 bb)
    UTG: $23.95 (119.7 bb)
    MP: $11.17 (55.9 bb)
    CO: $36.08 (180.4 bb)

    Preflop: Hero is BTN with A A
    3 folds, Hero raises to $0.60, SB folds, BB calls $0.40

    Flop: ($1.30) K 2 3 (2 players)
    BB bets $0.80, Hero calls $0.80

    Turn: ($2.90) 3 (2 players)
    BB bets $1.80, Hero calls $1.80

    River: ($6.50) 3 (2 players)
    BB bets $4, Hero raises to $17.93 and is all-in, BB calls $13.93

    Results: $42.36 pot ($2.11 rake)
    Final Board: K 2 3 3 3
    Hero showed A A and won $40.25 ($19.12 net)
    BB showed K Q and lost (-$21.13 net)

    To jest ręka z tym samym kolesiem. Pomijając to, że ułożyła sie dla mnie korzystnie, to czy jego gra to jest dobra gra? Czy to jest dobra ręką do takiej gry? No jeśli koleś myśli, że ma value od TT czy innych dziwnych układów to ok. Ale myślący koleś powinien chyba grać check/call river ze względu na to, że value od słabszych rąk nie dostanie a folda grać w zasadzie juz nie może.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 18-05-2012 o 13:46

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    IMO dobrze zagrał, chociaż sprawdzenie rivera może budzić wątpliwości ale też nie wygląda jakoś specjalnie źle.
    Jego bet na river powinien tu być sprawdzony przez każdą parę praktycznie, bo tak jak on rozegrał TP często inni rozgrywają drawa.\
    X/c na river to imo duży bład i strata value.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    IMO dobrze zagrał, chociaż sprawdzenie rivera może budzić wątpliwości ale też nie wygląda jakoś specjalnie źle.
    Jego bet na river powinien tu być sprawdzony przez każdą parę praktycznie, bo tak jak on rozegrał TP często inni rozgrywają drawa.\
    X/c na river to imo duży bład i strata value.
    No ale bez jaj. Ja tu gram fold turn(jesli nie flop) z każdą parą inną niż K lub mocniej. Tutaj nie ma na riverze żadnych układów słabszych(mówie o sobie bo on grał ze mną). On betuje do split pota w najlepszym układzie. Ja nie patrze, że ktos tak gra FD więc gram call. Tak można grać flop z TP, z mid PP, z setem, z FD. TP i sety to minimum 66-75% tego range. Więc czemu mam tu zostawać z jakimiś drugimi parami? On betuje river do spli pota, albo do wyrzucenia FD. Check daje szanse do blefu układowi który jest najbardziej prawdopodobny z wszystkich, czyli FD. Z FD nie dostanie value, a sprawdzić może go tylko K. A układy A3 K3 34s, 35s sa możliwe, tak samo jak AA.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 18-05-2012 o 18:41

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Bet river villaina w rozdaniu z AA jest słaby. W ogóle jego linia z donkowaniem flopa jest słaba przy założeniu, że Hero jest tu ogarniającym graczem.