Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4
    Witam, gralem kilka razy juz na pokerstars i za kazdym razem robilem ten sam blad ze gralem wyzsze stawki z za malym bankrollem. Teraz mam dobry bankroll management i mam 30BI na NL2 i od tygodnia staram sie wygrywac 1BI dziennie.

    Wiem ze to nie jest dobrym sposobem na zbudowanie bankrolla gdyz jak trafi sie na stol z samymi fishami mozna wiecej zarobic ale mam taki problem ze jak za dlugo gram to robie bledy i to co zarobilem to trace w krotka chwile. Jak to poprawic? Kiedy bede wiedzial ze jest odpowiedni czas na odejscie od stolu?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    moim zdaniem najlepiej wyznaczac sobie czasowe sesje - gram x godzin i odchodze od stlou niezaleznie od wyniku. Powinienes znalezc odpowiedni czas, podczas ktorego czujesz sie w trakcie gry komfortowo - u mnie na przyklad jest to 3h. ale 1,5h czy 2h tez sa ok.

  3. #3
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    moim zdaniem najlepiej wyznaczac sobie czasowe sesje - gram x godzin i odchodze od stlou niezaleznie od wyniku. Powinienes znalezc odpowiedni czas, podczas ktorego czujesz sie w trakcie gry komfortowo - u mnie na przyklad jest to 3h. ale 1,5h czy 2h tez sa ok.


    i o taka odpowiedz mi chodzilo.. pytalem na cardschat i mi mowi.i zeby nie odchodzic od stolu po np 2h tylko grac az nie zaczne tracic bankrolla.

  4. #4
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    6
    tak naprawdę od stolika się odchodzi wtedy gdy zaczynasz czuć ze nie grasz swojej A-game,
    wyznaczanie limitów czasowych np. 2 godzinne sesje, też jest spoko ale najgorszym podejsciem jest np. wygrywam 2 BI i odchodze od stolika

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256

  6. #6
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4
    w tym problem ze jak za dlugo siedze przy stole to na koncu i tak trace wszystko co mialem przez bad beatsy wiec wydaje mi sie ze sprobuje 15dni free trial tiltbreakera i ustawie ze ma mnie blokowac na godzinke gdy trace "150bb from peak" czyli jak strace 150 big blindsow od najwiekszej sumy jakiej mialem przy stole czyli np BI mialem 10$ podbije do 21$ to od tego jak strace 150bb to mnie zablokuje od stolu zeby nie tiltowac/nie stracic wiecej