Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Promocja ta jest dla graczy którzy już mają swoje konto wystarczy zalogowac sie na swoje konto na stronie www.pokercs.com i wypełnic ankiete na temat nowej wersji 3.0 i po chwili mamy instant bonus na naszym koncie

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Dziwne, w ktorym miejscu? Jakos tego nie widze

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz
    Posty
    105
    AndrzejR nie jestes sam

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Jeszcze dzisiaj było w Newsach po zalogowaniu sie do Player Admina
    Jak niewierzycie to spojrzyjcie na screen

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Suwałki / Łódź
    Posty
    81
    To jak sie pojawi znowu, to dajcie znać. Ja tego nie widzę.

  6. #6
    Potwierdzam, też dostałem 10$ za wypełnienie ankiety. Być może skierowana ona była tylko do osó grających? A jak już będziecie wypełnieać to zaznaczcie żeby dodali 5CD

    A jeszcze tak przy okazji dodam bo nie wszyscy wiedza: do 30 czerwca można u nich skorzystać z reload bonusa 100% (do 100$). Warunki na wyrobienie nie najlatwiejsze (2000 Comp Point uwalnia 10$, w przypadku wypłaty tracimy reszte bonusa) ale jeśli ktoś tam grywa to taki miły dodatek.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    33
    Te gdzie wy macie ta ankiete?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez HellRider13
    Te gdzie wy macie ta ankiete?
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo
    Jeszcze dzisiaj było w Newsach po zalogowaniu sie do Player Admina

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Hej mam takie pytanie, wczoraj zgłosiłem wypłate z poker.com dzisiaj rano budze sie i niemoge zalogowac sie do pokerroom bo pisze ze moje konto jest zablokowane hmmm ciekawe dlaczego.... nawet email'a niedostalem z powodem, może ktoś z was miał podobny przypadek, odrazu dodam ze to moje pierwsze konto.....

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo
    Hej mam takie pytanie, wczoraj zgłosiłem wypłate z poker.com dzisiaj rano budze sie i niemoge zalogowac sie do pokerroom bo pisze ze moje konto jest zablokowane hmmm ciekawe dlaczego.... nawet email'a niedostalem z powodem, może ktoś z was miał podobny przypadek, odrazu dodam ze to moje pierwsze konto.....
    W sumie to już nieważne bo własnie sie dowiedzialem ze trzeba skan jakiegos dokumentu podesłać wiec juz po sprawie

    EDIT:

    Niewiem co jest wysłałem skan dowodu i na chwile konto zostało odblokowane i nagle gdy siedze na jakims stole software sie wylacza i znowu niemoge zalogowac sie, napisali mi ze musze wyslac im skan karty kredytowej ale jak mam to zrobic skoro takowej nieposiadam....