Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($11.18) 22/19/3.0 (303), 3bet 3.4%
    BB ($13.09)
    UTG ($10.09)
    CO ($3.70)
    Hero ($11.61)

    Dealt to Hero

    fold, fold, Hero raises to $0.35, SB raises to $1.10, fold, Hero calls $0.75

    FLOP ($2.30)

    SB bets $1.15, Hero calls $1.15

    TURN ($4.60)

    SB bets $2.66, Hero calls $2.66

    RIVER ($9.92)

    SB bets $5.99, Hero ???

    Da się tu sfoldować? W zasadzie bije mnie prawie tylko TT, ale co on może tu gorszego valuebetować? Może na tych stawkach regi są zdolne overplayować tu AK, ale nie jestem co do tego bardzo przekonany. AT raczej ktoś z tymi statsami by nie 3betował pre. Z drugiej strony, potrzebuję tylko 27%, żeby call był poprawny...

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Foldować się już nie da, niech ma tu raz na ruski rok jakiegoś spazza, albo AK i już jest ok. Ale te 27% to nie wiem skąd bierzesz, albo nie ogarniam matmy po nocy

    Tak się zastanawiam nad callowaniem pre. Niby to BU vs blind, mamy silną rękę i pozycję, ale bez historii chyba bym zrzucał. Oczywiście w idealnym świecie Warto by było spojrzeć na jego 3bet pozycyjny vs steal z BU. Próbka oczywiści niezbyt duża, ale to 3.4% wygląda na top range. No i pytanie czy znamy jego tendencje. Musimy mieć jakiś plan na nietrafione boardy i dobrze byłoby wiedzieć, jak często on cbetuje w 3betowanych pulach, czy da się go bluffraiseować na flopie, etc.
    Ostatnio edytowane przez Herme$ ; 06-05-2012 o 00:46

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Call za 6$ do puli 16$, 6/22 = 0,27.
    Innymi słowy: jeśli w trzech na cztery przypadki przegram te 6$ (w sumie 18$), a w jednym wygram 16$, to będę z grubsza na zero.

  4. #4
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Masz no brainer call!!! Jeśli decydujesz się na call na turnie( ja raczej shipuje albo folduje na turnie), to na river nie foldujesz nigdy( chyba że K lub J wbija i on się allinuje sie)
    Na preflopie masz izi call ewentualnie 4bet/fold( oczywiście ważne ile on resteluje z sb oraz ile folduje do 4betów), jeśli zaczniesz foldować do 3 betów AQ to możesz być exploited vs dużo słabszy range). Za callem może przemawiać fakt duzego gapu pomiędzy Cbet flop i Cbet turn ( mozna foatować na dobrych bordach ) Pozdr

    Oczywiście czasami pokaże KJ bo jest to 3bet vs BU open rasie.
    Ostatnio edytowane przez nfs100 ; 06-05-2012 o 01:16

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ale wstyd, nie umiem liczyć pod oddsów

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez nfs100 Zobacz posta
    Masz no brainer call!!! Jeśli decydujesz się na call na turnie( ja raczej shipuje na turnie), to na river nie foldujesz nigdy( chyba że K lub J wbija i on się allinuje sie)
    Na preflopie masz izi call ewentualnie 4bet/fold( oczywiście ważne ile on resteluje z sb oraz ile folduje do 4betów), jeśli zaczniesz foldować do 3 betów AQ to możesz być exploited vs dużo słabszy range). Pozdr
    4bet/fold dlaczego?

    Nie przesadzałbym z exploited na NL10, tu nikt nie myśli na takim poziomie i to jest niepotrzebne levelowanie się na gościa, który rysuje się tu na solidnego TAGa. Póki co wygląda na to, że on 3betuje top top. No i powtarzam pytanie: jaki gameplan na missed boards?

  7. #7
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Za callem może przemawiać fakt duzego gapu pomiędzy Cbet flop i Cbet turn ( mozna foatować na dobrych bordach ) Pozdr

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ale skąd info o wartości cbetu? OP nic takiego nie pisze.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    jak uzywasz HeMa to patrzylbym tylko na 3b vs steal i z tego probowal cos wymyslic

    4b-call anyone ? villain wyglada na agresywnego, jesli jest positionally aware to moze 3b szeroko, a na jego 5b range tylko vs AA jestesmy grubo ponizej 33%

    pewnie na nl10 to troche przesada, ale nie wiem dokladnie jak na SH wygladaja stack off ranges w walce o blindy

  10. #10
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Ale skąd info o wartości cbetu? OP nic takiego nie pisze.

    Ale jak grasz to chyba masz popup?? Autor tematu nie podał tych bo pewnie nie bierze ich pod uwagę.