Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    @82rottt
    Dla mnie stack-off tutaj to spazz. Serio, to jest tylko NL10, tutaj nie gra się tak agresywnie jak wyżej, a na villaina mamy raptem 300 rąk. Zresztą bez 3betu vs steal to i tak wróżenie z fusów

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mi sie wydaje, że może i ręka ciekawa do oceny, ale na nl10 zupełnie marginalna, jesłi chodzi o foldowanie to two. Nawet jeśli poprawisz gre w takich pulach i uda ci sie zagrać poprawny fold troche czesciej niz wcześniej to to i tak nie bedzie miało wielkiego wpływu na twój winrate. To, że wybrałeś takie rozdanie do oceny o czyms swiadczy. Ja swego czasu też sie bardzo levelowałem, a w rzeczywistości zakopywałem. Nad takimi zagraniami jak foldowanie to two to obecnie staram sie nie rozwodzić. Jest wiele podstawowych i wazniejszych kwestii. Do tego wydaje mi sie, że kolesia przeceniasz.AK on spokojnie może tak zagrać, może tak zagrać także AJ, choć czy powinien to inna sprawa.

    Co do samego rozdania, to ja bym tutaj nie rozmyślał nad foldem nawet przez sekunde. Gram all-in turn albo river i najwyżej mam coolera. to jest 5 setów 16 KJ, 8 AK, 4AQ 12 AT i prawdopodobne jakieś babole.