Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum. Czytałem dużo rzeczy o wypłacaniu, ale się nie dowiedziałem paru rzeczy i chciałbym, abyście mi na nie odpowiedzieli

    Chodzi tutaj o PokerStars
    1. Jaki bank wybrać najlepiej (jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty)
    2. Ile można maksymalnie wypłacić pieniędzy z pokerstars do tego banku co podaliście w pkt. 1(oczywiście jeśli takowe limity są)

    3. Ile dni czeka się na wypłatę w banku co podaliście w pkt. 1?
    4. Czy w polsce w ogóle jest legalne granie w pokera i wypłacanie z gry na bank środków pieniężnych? (wiem głupie)
    Z góry dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Mirroz9 ; 05-05-2012 o 23:18

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    1 zagraniczny (neteller, skrill)
    2 terms of service
    3 terms of service
    4 nie

  3. #3
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    8
    Słyszałem ,że z Neteller'a znikają pieniądze ponoć czasem. Jest tam także taki punkt 2:

    "2.5. Neither the Depositors Compensation Scheme in the Isle of Man nor the Financial Services Compensation Scheme in the United Kingdom apply to Your Card, Your Virtual Card or to Your Account. No other compensation schemes exist to cover losses claimed in connection with Your Card or Your Virtual Card. This means that in the event that We become insolvent Your funds may become valueless and unusable and as a result You may lose Your money that is held on your Card or Virtual Card".

    Możecie mi powiedzieć, czy mogę legalnie wypłacić pieniądze prosto z gry kartą VISA do banku WBK, czy muszę najpierw na Neteller'a, a potem na WBK?

  4. #4
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    8
    Przecież gra w PokerStars ponoćjest legalna w Polsce, bo mają upoważnienie.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Skąd takie info?

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez waqmaz Zobacz posta
    Słyszałem ,że z Neteller'a znikają pieniądze ponoć czasem. Jest tam także taki punkt 2:

    "2.5. Neither the Depositors Compensation Scheme in the Isle of Man nor the Financial Services Compensation Scheme in the United Kingdom apply to Your Card, Your Virtual Card or to Your Account. No other compensation schemes exist to cover losses claimed in connection with Your Card or Your Virtual Card. This means that in the event that We become insolvent Your funds may become valueless and unusable and as a result You may lose Your money that is held on your Card or Virtual Card".

    Możecie mi powiedzieć, czy mogę legalnie wypłacić pieniądze prosto z gry kartą VISA do banku WBK, czy muszę najpierw na Neteller'a, a potem na WBK?
    A jaki bankrut zagwantuje Ci, ze Twoje pieniadze sa bezpieczne? To chyba tylko teraz po kryzysie porobili jakies fundusze w UE, zeby nie bylo paniki z wyplacaniem pieniedzy z bankow.