Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Jasne że czasami wpadamy na top range przeciwnika ( dwie pary i lepiej ), ale to jest powiedzmy 1/4 całego zakresu ( dokładnie nie liczę, tak zakładam). Mimo wszystko zagranie EV+.

  2. #12
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    9
    Czyli poprawna gra to obstawienie go na zakres i w momencie jak mi wsuwa muszę calnąć choć na donk stawkach wiem że po jego zagraniu nie mam oddsów.?

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem czemu oddzielasz obstawienie gościa na zakres i oddsy na calnięcie, to jest jedno i to samo. Jeżeli obstawiasz go na szeroki zakres pusha tak jak podałeś tutaj, że w 50% ma draw to easy call, znowu jeżeli uważasz, że przy twoim raise turn on tam praktycznie nigdy nie ma FD tylko wsuwa set i dwie pary, to nie będziesz miał oddsów do callniecia. Oddsy zależa od tego na jaki zakres gościa stawiasz.

  4. #14
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    9
    Oddsy zależa od tego na jaki zakres gościa stawiasz.
    No widzisz i tu się nie rozumiemy oglądałeś te JJ spasowane na tpe?
    Jak mi betuje turna to ma tam fd ale jak mi wsuwa po moim raise TO NIGDY DONK tam nie ma FD.
    NIGDZIE nie napisałem ,że mi tam wsuwa fd.Napisałem ,żę betuje turna między innymi z fd.W związku z tym po jego shove nie mam prawidłowych pod oddsów do sprawdzenia bo on tam ma 2 pary seta.
    Ale idąc tym tokiem myślenia nie powiino się 3 betować np JJ na 20bb i zrzucać do shova bo to jest zamiana reki w bleff.
    Ostatnio edytowane przez gepard ; 05-05-2012 o 20:51