Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Coaching 180os

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez animal Zobacz posta
    Nie sadze abys byl zainteresowany treningiem, wiec niewiem po co Ci to potrzebne. Jak chcesz pogadac na skype lub gg to pisz na priv, ale tylko w przypadku kiedy naprawde chcesz sie uczyc ode mnie, bo tak to szkoda mojego czasu.
    woland na tym forum jest jedynie zainteresowany nabijaniem postow w kazdym temacie,napisz cos o fizyce kwantowej a on i tak zawsze bedzie mial cos do powiedzenia

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez rafall Zobacz posta
    woland na tym forum jest jedynie zainteresowany nabijaniem postow w kazdym temacie,napisz cos o fizyce kwantowej a on i tak zawsze bedzie mial cos do powiedzenia
    No nie da się ukryć. Przez ostatnie półtora miesiąca napisałem 3 posty

  3. #13
    co do autora tematu to zeby zaczac wogole rozmowe na temat coachingu to najpierw musialbym zobaczyc wykres z sharka i nie z miesiecznej gry (3500 sng) tylko z co najmniej 10k+ co do nicka to masz prawo podac go dopiero na priv.wyrob sobie najpierw renome wez sobie z 2 graczy naucz ich grac potem staknij na % i jezeli osiagna dobre wyniki to potem juz z gorki

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Zauwazylem ze Woland zupelnie nie jest zainteresowany coachingiem, ma misje podwazania kompetencji zapewne u kazdego

    Rafall, rzeczywiscie volume jest dosc maly, ale to nie byl tylko moj pomysl co do tych treningow, w mojej grupie w ktorej sa czolowi gracze z 8$ i 15$ sadza ze spokojnie mam skill na to, aby uczyc mimo tak malego doswiadczenia w tych grach, nauczylem sie juz bardzo duzo dzieki ich wiedzy. Z pewnoscia wyjde z oferta kolejny raz po odpowiedniej probce, z tym ze wtedy juz cena zapewnie podskoczy mocno do gory.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez animal Zobacz posta
    Zauwazylem ze Woland zupelnie nie jest zainteresowany coachingiem, ma misje podwazania kompetencji zapewne u kazdego
    Ręce opadają. Chcesz nauczać, ale nie chcesz podać nicka, żebyśmy mogli sprawdzić Twoje rezultaty. A nie chcesz... bo co? Ja się zainteresowałem turbosami, bo rzeczywiście w nie-turbo nakład czasu jest ogromny, więc niższe ROI na turbosach może być znacznie atrakcyjniejsze niż wyższe na normalu. Zagram sobie próbkę i jeśli będę daleki od Twojego 30%, to kto wie, może chętnie bym się na coaching skusił, ale Ty nie podasz przecież nicka, bo-nie-wiadomo-co...

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    kk dostaniesz ten nick

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Yo wypowiem się bo ostatnio trochę grywam te gierki. Sample size jest dosyć mały. Na 180tkach swingi sa ogromne i te wyniki naprawde nie pokazują czy jesteś dobry czy nie. 30% na dużej próbce to może być dobry wynik, ale na któtkiej to może być tylko swing. No offence. Jeśli piszesz, że uczysz się z najlepszymi graczami to powiedz czy jest to grupa z PS.com? Bo z tego co tam wiem to jest tam kilku solidnych wymiataczy. Tak z ciekawości ile byś chciał $/h za godzine treningu?