Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Coaching 180os

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Witam, chcialbym sie dowiedizec czy bylby ktos zainteresowany wzieciem ode mnie coachingu z tej odmiany. Grywam regularnie 2,5$ i tylko te stawki bylbym w stanie coachowac. Moje ROI po 3 miesiacach gry wynosi 30% (tyle czasu je gram), nie chce zdradzac nicka ani pokazywac wykresu, poki co. Jezeli bedzie jakiekolwiek zainteresowanie ujawnie wykres, oraz nick na priv. Wspolpracuje i ucze sie w jednej z najlepszych Polskich grup 180os, w niedlugim czasie planuje pobic wyzsze stawki, przeszkoda poki co jest tylko roll.
    Jezeli jestes osoba ktora gra ta odmiane i z jakichs przyczyn zarabia za malo, lub przegrywa, sprawie ze Twoj profit z gry wzrosnie, jestem tego pewien.
    Kazdy chetny zanim sie zdecyduje na trening ze mna, bedzie mogl spokojnie ze mna pogadac czy to na skype, czy gdziekolwiek, poznac podejscie do tematu etc. Z jakich narzedzi korzystam, na jakim stylu gry sie opieram.

    Sry za ogolny chaos w tym poscie, jezeli macie jakeis pytania, krytyke, prosze pisac, postaram sie na wszystko odpowiedziec.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    W ciągu tych 3 miesięcy ile zagrałeś turniejów?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Siema, na poczatku sie uczylem wiecej i dlatego gralem duzo mniej. Zaczynalem od 8, a obecnie grywam 24 stoliki. Rozegralem 3,5k turkow.

  4. #4
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    9
    kołczink mistrzu to można dawać jak się ma 60% na tych donk stawkach nie ośmieszaj się są goście co maja 40% na 45man turbo na 20 dolarach.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Co mnie obchodza 45man? To inna gra, ICM etc , poza tym czasy sie zmienily, nie znam nikogo kto by mial 50% roi na 180sng 2,5$. Moze sie myle, ale skoro Ty ich znasz to podaj mi nicki, chetnie przejrze ich gre. Poza tym nie ma 45man za 20$ chyba cos Ci sie pomylilo, te staty to podales pewnie z 2 lat wstecz. Poziom sie zmienia z miesiaca na miesiac, nigdy sie nie wtajemniczalem w te gierki, ale smiem watpic aby ktos tyle krecil "mistrzu".

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mi też 30% na $2,5 nie imponuje. Mam podobne ROI na $4,5 (nie-turbo) i totalnie nie czuję się kompetentny do nauczania. A już w ogóle ciekawa sprawa, że nie chcesz ujawnić nicka z PS.

    Aha - i mogę Ci podać sporo nicków mających ROI 50% na 180man $4,5.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    hehe kolejne bezsensowne porownanie, jak mozna porownywac turbo do nonturbo. To zupelnie inne gry. Wcale nie jest dla mnie dziwne ze gracze robia tam takie ROI, kiedy maja tyle gry postflop. Gra turbo to glownie gra pf i uwierz ze 30% na 2,5$ to jest przyzwoity poziom.
    Kiedys dojdziesz do tego ze nie ROI sie liczy, a $/h i dojdziesz do wniosku ze bardzdiej oplaca sie grac turbo, ale to zostawie na przemyslenie Tobie;]
    Nicka nie zdradzam bo znajac ludzka nature to zaraz kazdy "madry" bedzie mial mnostwo do powiedzenia. Jak ktos chce to pisze na priv i prosta pilka.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No to ja poproszę o nicka na priva. Prosta piłka.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Nie sadze abys byl zainteresowany treningiem, wiec niewiem po co Ci to potrzebne. Jak chcesz pogadac na skype lub gg to pisz na priv, ale tylko w przypadku kiedy naprawde chcesz sie uczyc ode mnie, bo tak to szkoda mojego czasu.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Chcę się uczyć od Ciebie o ile to, co zobaczę w Twoich statystykach, mnie do tego przekona. Chcesz, żeby ktoś Ci zapłacił za coaching wiedząc o Tobie tylko to, co Ty sam twierdzisz?