Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ostatnio na Boss Medii doszło do pewnych zmian w sofcie (chyba że room na którym gram (Opoker), zmienił sieć, ale nic o tym nie wiem ) Poza zmianą graficzną teraz jest tak, że nie zależnie gdzie usiądę to i tak stół jest ustawiony w ten sposób że jestem na dole. I tu pojawia się problem z HUDem gdyż on się nie przesuwa. Przykładowo siadam na miejscu w lewym górnym rogu stołu, soft mnie przestawia tak zebym byl na dole, czyli jakby przesuwam się o 2 miejsca stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara a staty zostają tam gdzie były. W efekcie moje staty są obok kolesia co siedzi w lewym górnym, a obok mnie są staty gościa co siedzi 2 miejsca dalej przesuwając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

    Jest na to jakieś rozwiązanie? Wyszedł jakiś patch albo coś? Zainstalowałem dziś najnowszą wersję PT3 i bez zmian.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    w bosie sobie ustawiasz, czy ma pamiętać miejsce w którym chcesz siedzieć, poszukaj w opcjach... jeśli masz to zaznaczone to chyba teraz wystarczy w pt3 ustawić, że zawsze siedzisz na np. 3 miejscu na stolikach 5os i z głowy?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Możesz mi powiedzieć gdzie są te opcje? Zarówno na Bossie jak i w PT3. Bo nie mogę znaleźć :/

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    bm: wchodzisz w stolik cash => menu => "remember preferred seat" :> czyli tak jak usiadziesz używając "ikona -biale krzesło w prawym rogu"

    pt3 -nie wiem, ale pewnie podobnie jak tu poniżej
    hm: hud options => seating preferences

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    I tu jest problem, bo PT3 nie ma opcji "preferred seat" dla BM. Dla PS i kilku innych ma, ale dla Bossa nie.