Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: Koniec

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja osobiście staram sie nie nastawiać na winrate, staram sie nie mysleć za duzo o wynikach. Ja wygrywałem dość sporo i w miare łatwo grając 4 stoły. Potem oczywiście chciałem podnieść wygrane i grałem 10 stołow. I jakoś zupłenie mi nie szło tak jak miało iść(choć nie potrafiłem znależc przyczyny). Obecnie wróciłem na 4 stoły i mam zamiar grać żeby grac coraz lepiej, a co wyjdzie to sie zobaczy. Zeby grać MT to jednak trzeba mieć dość solidne podstawy, a ja ich chyba nie mam.
    Tym bardziej, że teraz mało jest takich zupełnych oddawaczy kasy, że wystarczy na nich klikać z TP. Nawet jak ktoś gra zbyt loose, to gra z pewnym pomysłem i jest w stanie myśleć.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nosze sie z zamiarem [poki co przez brak czasu pogrywam sobie turystycznie hu sng] zdeponowania rolla na nl20-30 z jakims dobrym dealem i ostrego grindu, a Wy mi tu piszecie, ze wszyscy sa solid itd itd. ale... skoro tag abc kiedys starczyl zeby robic kokosy na loose donkow i cs i maniakow to moze po prostu wystarczy grac teraz inteligentnego laga na nitow i tagow rb prosow i multi-multi tablerow...?

    nie wierze w to, ze na dobrym dealu nl10 jest nie do przejscia. przy solidnym table selection i chociaz poprawnym korzystaniu z huda i dostosowaniu sie do dynamiki villainow. To dosyc sporo dla poczatkujacego gracza, ale jesli ktos pogrywa juz dluzej nie powinno mu to sprawic problemow.

    przez ostatnie 10 lat wszystko poszlo mega do przodu: tenis przyspieszyl o 20%, f1 wreszcie otworzyla sie na szersze grono etc. Zmienil sie tez poker i przez to, ze to gra, w ktorej przede wszystkim wykorzystujemy bledy przeciwnika konieczne jest dostosowanie sie do zmian, ktore nastapily. Moze wiecej slowplaya, zeby wyciagac wiecej value od grinderow...?

    Zaczne grac to sie przekonam, zdatamajnuje villainow i sie zobaczy ;].

    pzdr

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nl 10 jest moim zdaniem do przejścia solidnym tagiem, lagiem i co tam jeszcze jest. Tak samo na nl20 powinieneś sobie poradzić tagiem. Choć niezwykle opłacalny może być wizerunek lekko loose, albo fancy. Rega można "rozbić" jednym, dwoma rozdaniami i mam wrazenie że wypadają ze swoich ram. Potrafią sie zestackować na bardzo marginalny układ. To było także moim problemem. Brakowało mi tej dyscypliny i nawet niewielki swing, a nawet niewygrywanie tyle ile bym chciał powodowało że robiłem głupie rzeczy. Dużo wązniejsza jest ocena przeciwnika i orientacja z kim sie gra. Kiedys wszyscy grali dośc podobnie. Teraz może być cięzko po samych statach ocenić co powinno sie grać. Trzeba dużo lepiej sie orientować niż kiedyś. Choc trzeba dodać, że na nl10 rake jest złodziejski i to może być dużym problemem.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 27-04-2012 o 22:36

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ja nie czaje tego, czemu na nl10 rake jest zlodziejski. A na nl25 czy nl50 nie jest? Dopoki pula nie wynosi 60, to jest jedno i to samo, nawet na nl50 pule powyzej 60 sa rzadkoscia.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    12
    U mnie jest tak, że jak wrzucam stacka w 2 osoby to na nl10 płace 1$ rake (5% od puli) a na nl100 zapłaciłbym 2$ (1% od puli).
    Wiec rake jak najbardziej złodziejski. Kilka flipów i masz stacka zżartego

    A do tego rakeback zerowy.

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    To po co tam grasz? poza tym faktycznie czasem ilosc osob przy stole ma znaczenie, ale ogolna dyskusja odbywa sie raczej na temat 5-6-10-osobowych stolikow

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    12
    Jak juz napisałem, właśnie przenoszę sie na ipoker. Co do liczby osób to chyba chodzi tu o liczbę osób w rozdaniu, a nie przy stoliku i od tego zalezna jest prowizja od puli ale nie jestem pewien.

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ty chyba nie wiesz o czym mówisz Igas. Rake na nl10 jest inny niż na yzszych limitach na wielu platformach. Na FT podobno wynosił 15%.
    What Site to Play NL10? Ť Meteoric Poker Tutaj sa jakies tam wyliczenia. Na primapoker rake na nl 10 o ile sie nie myle wynosi 10%.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 29-04-2012 o 08:39

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Chciałem powiadomić że na PS jest nadal dużo wariatów rozdających pieniądze. Ale może tylko na nl 25 bo może na nl 10 są sami PRO którym nie chce się ruszać wyżej

  10. #40
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Francja
    Posty
    9
    ja wlasnie jestem takim wariatem rozdajacym kase..., ale koniec z tym! podpinajac sie czesciowo do watku kolegi, chcialem powiedziec ze koncze z cash game, bede gral tylko turnieje. jesli kogos wogule to obchodzi oczywiscie