Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Hyhy mocny gość. Powoli zbliżamy się do tego co najważniejsze. Ceny za ten poradnik dla debili
    John nie zmuszaj nas do czytania tego lania wody. Już nadszedł czas, powiedz nam ile to kosztuje i tak nikt tego od Ciebie nie kupi :S

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    "Nie ma najmniejszego sensu pisać do mnie, jeśli zamierzasz marnować swój cenny czas i mój przy okazji."

    Dobra rada Jasiu - marnujesz swój czas...

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    John nie zmuszaj nas do czytania tego lania wody.
    A moim zdaniem to była bardzo zabawna lektura. W sam raz na leniwe niedzielne popołudnie.

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A moim zdaniem to była bardzo zabawna lektura. W sam raz na leniwe niedzielne popołudnie.
    Oczywiście, że tak. Właśnie doznałem potężnego zastrzyku dodatkowego strumienia dochodu dobrego humoru...

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ciekawa lektura od strony jezykowej, myslicie ze on to jakos z ang tlumaczy czy jest jakis generator nlp bredni na necie ?

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jak dla mnie to John cierpi na syndrom dwóch wybuchów Macierewicza. Teraz już tylko szuka ludzi, którzy pójdą za nim. I nie polecałbym nikomu zaglądać głębiej do jego "kryształowej kuli" .
    Ostatnio edytowane przez martino ; 15-04-2012 o 19:33

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2012
    Przegląda
    All Of The World
    Posty
    0
    Szanowni Panowie
    Grałem w tą grę, kiedy nie jeden z was nawet nie widział jak wygląda stół do gry w ruletkę. Grałem w tą grę, kiedy nie jeden z was jeszcze chodził w kolorowych gaciach, z przodu żółtych a z tyłu brązowych a to, że do dzisiaj nie jeden z was preferuje takie kolory, no cóż,.....widocznie trudno wam przychodzi rozstanie ze starymi nawykami. To, że kobiety lubią brąz, to nie ulega wszelakiej wątpliwości, ale żeby facet, który uważa się za prawdziwą menczyznę....walił takie zbuki na forum pisząc dwa zdania, bo na więcej go nie stać, miotając się w swojej niemocy, zazdroszcząc innym sukcesu. Jak małostkowy może być człowiek, wystarczy wejśc na forum i poczytać. To jest śmieszne co piszecie a zarazem bardzo niepoważne i żenujące. Świadczy to tylko o waszym nieprofesjonaliżmie i o waszej nie wiedzy dotyczącej danego zagadnienia, ale młodość ma swoje prawa i dzisiaj każdy może pisać co mu się podoba, nie zależnie od tego czy preferuje mądrość czy debilizm wtórny znajdujący sie między uszami, czy jest reformowalny czy zakuty w swoim łbie. Więc nie jestem
    obrażony a raczej rozśmieszony. To co dzisiaj panowie trzymcie w swoich śmiesznych rączkach, siedząc przed swoimi komputereami nie nadaje się do gry w ruletkę, raczej powinniście użyć tego w innej grze. Wasza wiedza w temacie tej gry jest bardzo szczątkowa i jeszcze bardzo długo nie będziecie w stanie wstać od stołu z zyskiem, o ile w ogóle siedzieliście kiedykolwiek przy takim stole, w co bardzo wątpię. Wystarczy, że spojżycie na swoje efekty, które wcale nie są aż tak imponujące..a może nawet w ogóle ich nie ma. Stąd właśnie
    wywodzi się wasza frustracja i ogólny sceptycyzm, z którym emanujecie na forum, ponieważ próbowaliście już niejednokrotnie zaistnieć, niekoniecznie w tej grze, ale jakoś wam się nie udało, ponieważ wszystko co próbowaliście do tej pory użyć nie działało tak jakbyście tego oczekiwali. Więc powód waszej frustracji jest oczywisty, po prostu nie macie odpowiedniej wiedzy odnośnie, co tak na prawdę działa. A ja nie zamierzam wam udowadniać, co było pierwsze jajko czy kura, skoro jesteście nie reformowalnie przekonani o swoje racji. Ponieważ jesteśmy na forum i inni użytkownicy także będą to czytać, pozwolę sobie napisać dwa zdania ogólnie. Proszę państwa proszę zrozumieć jedną rzecz i przyjąć ją do wiadomości, że na świecie jest dosłownie tylko kilka osób, które dokładnie wiedzą jak pokonać tą grę za każdym razem i nie są to osoby pokroju tych panów, którzy zamieszczali swoje prymitywne wpisy pod moim artykułem, ani także nie są w tym wieku w jakim ci panowie są. Wolności finansowej nie buduje się z soboty na niedzielę, a już na pewno nie siedząc na forum liżąc klawiaturę trzymając w ręku własny joystiq. Na to potrzeba bardzo dużo czasu, wytrwałości i poświęcenia a przede wszystkim porządnych informacji, które będą rzetelne i nie wyssane z palca, które nie zawiodą cię w ekspansji wspinania się do wytyczonego celu. "Nie pozwólcie nikomu ukraść swoich marzeń"

    Bez urazy
    John

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    O w mordę! Jasiu przechodzi do ofensywy

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Normalnie wniósłbym o usunięcie tematu, ale to się robi ciekawsze z każdym postem

    Jasiu - istnieje bardzo duża grupa ludzi (~25%?) w naszym kraju, którzy ślepo wierzą psychopatom takim jak Ty. To PiS.
    Zadzwoń do Rydzyka i opowiedz swoją historię - odzew gwarantowany.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ale się Jasiu zbiesił. Miał być skok na kasę a wyszło tak samo jak na każdym innym forum :X

    Patrzcie jak Jasiu walczy:
    Zwycistwo Jest Sodkie, To Twj Czas Aby Zabyszcze - FORUM - Praca Net
    Forum DI • Zobacz wątek - Ruletka Bestii
    Oszukać ruletkę ? - forum.o2.pl

    Ciężkie jest życie naciągacza :<