Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2012
    Przegląda
    All Of The World
    Posty
    0
    Każdy gracz w ruletkę chce wiedzieć, jak pokonać ruletkę i choć może się to wydawać dość skomplikowane, w rzeczywistości jest bardzo proste żeby to zrobić. Nie ma znaczenia kim jesteś i w jakim wieku jesteś, czy jesteś mądry czy głupi, inteligentny czy nie, twój status społeczny nie ma tu znaczenia. Wielu ludzi uważa, że niemożliwe jest aby wygrać w ruletkę online. Nawet przez długi okres czasu, to było faktem znanym wśród graczy w online ruletkę.
    Dzisiaj odkryję dla tych, "którzy chcą" skuteczny sposób na wygraną w ruletkę online, który może nawet dać stałe źródło dochodu. Zwracam sie również do tych co są w jakiś sposób uzależnieni od tej gry. Jeśli jesteś uzależniony od online ruletki i masz już dość tracenia pieniędzy podczas gry, spróbuj tego systemu. Gwarantuje ci, że będziesz mógł odzyskać wszystkie swoje pieniądze, które zostały utracone od momentu kiedy rozpocząłeś tą grę. Ujawniam ten system, aby pokazać ludziom, że w grze w ruletkę naprawdę jest możliwe, aby wygrać i można robić to regularnie nawet codziennie, bez obawy utraty swoich własnych pieniędzy. Ja wiem, że to brzmi jak sen, ale musicie wszyscy wiedzieć, że to było moje najwieksze marzenie dokonać tego. Kiedy rozpoczynałem pracę z liczbami, nie miałem pojęcia, że marzenia się spełniają. Kiedy nauczysz sie technik gry znajdujcych sie w mojej instrukcji, będziesz mógł zarabiać pieniądze grając w ruletkę bez żadnego ryzyka. Możesz zrobic tyle pieniędzy ile chcesz i kiedy chcesz. Sekret, który ujawniam pozwoli ci nie martwić się o swój finansowy dobrobyt a w przyszłości doprowadzi cię do szczęśliwego życia. Wszystko co musisz wiedzieć to, kiedy postawić i gdzie postawić. Dowiesz się tego wszystkiego z mojej instrukcji do gry. Wszystko co jest potrzebne dla ciebie to, podążać za moim prostym zestawem instrukcji i to wszystko jest całkiem proste. Postanowiłem podzielić się moją formułą do gry w ruletkę z ograniczoną liczbą osób. Mam na myśli tutaj ludzi, którzy już są w jakis sposób doświadczeni w tej grze. Z ludzmi, którzy próbowali setki różnych strategii i stracili setki a nawet tysiące dolarów, euro czy złotych. Z ludzmi, którzy byli tak jak ja.... Tak więc, jeśli jesteś naprawdę zainteresowany aby wygrać w ruletkę a nie tylko pozostawianie wygranej przypadkowi, wówczas będę ujawniał tym osobom moją tajemnicę. Nie ma najmniejszego sensu pisać do mnie, jeśli zamierzasz marnować swój cenny czas i mój przy okazji. Jestem tu by pomóc tym "którzy chcą",więc jeśli jesteś w dalszym ciągu sceptyczny i nie gotowy do pracy, to ta metoda nie jest dla ciebie, po prostu to zamknij.

    Z poważaniem
    John

    Ps.
    Proszę się nie łudzić, że ktokolwiek z państwa znajdzie zwycięzki system, gdzie 99% systemów latających po internecie, to są śmieci i kompletne bzdury. Musisz wiedzieć jeszcze jedna rzecz, że te wszystkie systemy i strategie do gry w ruletkę były testowane przeze mnie osobiście, i żaden z nich nie pracował w dłuższej perspektywie! Początkowo wygrywałem trochę pieniędzy, ale potem straciłem wszystko. A potem straciłem jeszcze więcej i więcej nawet niż już zdobyłem. Prawda, że brzmi znajomo? Mam nadzieję, że teraz rozumiesz mnie doskonale.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To chyba szczyt wrzucać takie brednie na forum pokerowe, proponuję jeszcze jakieś forum matematyczne.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2012
    Przegląda
    All Of The World
    Posty
    0
    To nie jest szczyt a raczej zaszczyt i jeśli rozumiesz, to co napisałem, to dobrze wiesz, że to nie są brednie. Nadszedł czas aby wszyscy ci co są zainteresowani lub w jakiś sposób uzależnieni od tej gry w końcu poznali prawdę. To jest chore, że ci wszyscy guru oszuści świadomie sprzedają te swoje fałszywe i bezwartościowe systemy, nerwowo twierdząc, że ich system działa a w rzeczywistości tak nie jest,
    doprowadzając tym samym wszystkich do przegranej. Dlatego chcę osobistej zemsty na kasynach, ponieważ wiem jak bardzo dużo ludzi traci codziennie swoje pieniądze w nadziei, że może w końcu uda się wygrać. Pomogę każdemu, kto będzie oczekiwał takiej pomocy.
    Ruletka, to nie jest fizyka jądrowa, dzisiaj każdy może zagrać i wygrać, wystarczy dowiedzieć się w jakim momencie i gdzie należy postawić i to jest cała tajemnica. A matematykę proszę zostawić dla matematyków.

    Z poważaniem

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Wow, nie wiem co odpisać, skąd wy się bierzecie?

    Podsumowując chcesz się podzielić działającym systemem gry na ruletkę, dzięki któremu, pewnie mógłbyś być milionerem, wolisz jednak ujawnić tajemnicę. Nie robisz tego dla pieniędzy, robisz to bezinteresownie z czystej chęci osobistej zemsty na kasynach. Dlatego za system nie trzeba nic płacić, nie trzeba również rejestrować się przez twoje linki partnerskie. Ponieważ chcesz zemsty ogólnie na kasynach, dlatego wnioskuje, że system działa nie na jednym softem exploitując jakiegoś buga, on po prostu łamie ruletkę jako grę, działa online jak i na żywo.

    Czy dobrze rozumiem?

    ps. a co do zostawianiu matematyki matematykom, to trochę tak jakbyś skoczył z 10 piętra i krzyknął, zostawmy grawitację fizykom

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Wow, nie wiem co odpisać, skąd wy się bierzecie?
    Ja również sądziłem, że tacy jak on już dawno wyginęli A tu taki klops...
    Ten musi być wyjątkowo Bogiem skoro "złamał grę w ruletkę" i do tego szuka frajerów na forum pokerowym

    Idę się napić - ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia :P

  6. #6
    LOL co za debilny post,ze tez selekcja naturalna jeszcze nie zadzialala

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Wow, nie wiem co odpisać, skąd wy się bierzecie?
    Doli przyznaj się, że sam stoisz za kilkoma kosmitami lądującymi na tym forum.

    Swoją drogą cudowne systemy na ruletkę zawsze znajdą naiwnych odbiorców. Na tym świecie żyje kilka miliardów ludzi wierzących w znacznie bardziej absurdalne rzeczy

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Dlatego za system nie trzeba nic płacić, nie trzeba również rejestrować się przez twoje linki partnerskie.
    Nie spiesz się tak Doli ponieważ to się dopiero okaże gdy skontaktujesz się z tym "miszczem" marketingu i wyrazisz zainteresowanie jego magicznym systemem.

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Johnfox Zobacz posta
    Tak więc, jeśli jesteś naprawdę zainteresowany aby wygrać w ruletkę a nie tylko pozostawianie wygranej przypadkowi, wówczas będę ujawniał tym osobom moją tajemnicę.
    jestem zainteresowany. na ruletce jestem w plecy 200 zł (kiedyś przegrałem w jednym z warszawskich kasyn - stawiając po 10 zł na czerwone/czarne). jeśli jest możliwość, żebym odzyskał i może pomnożył te pieniądze, będę wdzięczny. Odezwij się - John.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jest mozliwosc - postaw znowu tym razem za 200 - masz 50% ze odrobisz juz w jednym ruchu