Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: zoom

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    dziala to ??

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    Miałem wcześniej zakładać temat bez wcześniejszego wypróbowania, ale cóż.. zaktualizowałem klienta i doszukać się tego nie mogę. Co do samej inicjatywy napiszę tyle - coraz mniej wspólnego z pokerem i coraz więcej zabawy.

    edit: teraz działa + poprawili płynność animacji przy rozdawaniu i ruchu żetonów. Ładnie to wygląda no a rush poker - tu nowego nic nie wymyślono..
    Ostatnio edytowane przez 7HUG ; 17-03-2012 o 08:54

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    pieknie sie gra, lepsze to niz wpatrywac sie w niezliczona ilosc stolow

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Czy da się gdzieś sprawdzić jaki jest "rekord" wygranej w zoomie w danych stawkach?W sensie że np. tam gdzie maksymalnie można wejść za 5$ ktoś doszedł do 100 itd.?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nie wiem jak ci to powiedziec, ale w zoomie nie chodzi o to, kto ma wiecej zetonow na stole :P

  6. #6
    No chyba, że w turku
    Swoją drogą jak długo trwał wczorajszy MicroMillions Zoom? Bo tempo eliminacji było ekspresowe, w niecałe 2,5 godz. z ponad 20K do mniej niż 3K.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ...wiem...spróbuje jaśniej
    Na stawkach 2/5 cent możesz wejść maksymalnie z 5 $ i teraz ciekawi mnie jaką największą kwotę,nie wygraną, udało się komuś uzyskać w ciągu jednej gry...for example ktoś zaczął grać o 8 rano tymi 5$ grał do 20:P i ma na stole 100$...grając na najniższym zoomie,gdzie max buy in wynosi 2$ spotkałem gościa który miał ponad 30$ i stąd moje pytanko o "rekord" nie o wygraną

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    A czy są gdzieś wykresy z zoomów???W sensie tak jak na sharkscope?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy jest jakieś oprogramowanie pozwalające na wyświetlanie statsów na zoomie?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czy jest jakieś oprogramowanie pozwalające na wyświetlanie statsów na zoomie?
    pt4, hm1, hm2 - obadaj na ich forach / supporcie jak uruchomic na zoomie.

    z tego co pamietam to cos z UAC sie zmienialo, uruchomianie softu i trackera z poziomu admina i bodajze tlo windowsa, ale to do sprawdzenia