Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 178

Wątek: Kraków

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    9
    Gdzie mozna pograc w pokera w krakowie? Nie chodzi mi o kasyna! Chcialbym pograz lub chociaz zobaczyc partyjke na zywo.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    skontaktuj sie z marianem z Forum, lub niedobry z forum. Zazwyczaj Partia na Balickiej i Róg Brackiej i Reformackiej na Reform.
    Pozdr.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jedyne póki co regularne gry, o któych wiem, odbywają się u nas tak jak napisał mój przedmówca w lokalu na Reformackiej - w każdy wtorek od 23 (to nie pomyłka). Przy czym nie jestem pewien czy w wakacje również mają one miejsce, ale np. tydzień temu gra się miała odbyć. Grany jest texas potlimit na bardzo małe stawki (standardowy buyin 10zł) - co jednak nie znaczy, że nie można stosunkowo dużo przegrać/wygrać - dodatkowych wkupień z reguły jest całkiem sporo.

    Poza tym grywamy od czasu do czasu w "Partii", ale akurat teraz w wakacje chyba nic z grania nie wyjdzie z braku osób. Od września jednak liczę, że nastąpi "ruch w interesie" i jak dobrze pójdzie to może doczekamy się czegoś w rodzaju ŚLP czy WLP.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    9
    Wielkie dzieki. Postaram sie tam zajrzec

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Białystok/Kraków
    Posty
    18
    Spotykacie sie moze jeszcze w tej Parti? Studiuje w Krakowie i bardzo chetnie bym se z wami zagral.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    graja ale w partii lecz chyba w pubie rog brackiej reformackiej spytaj mariana na privie

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Chaxen priva dostałem, ale pozwól, że odpowiem na forum.

    Tak się złożyło, że ostatnio nic tu nie grywaliśmy (mam na myśli naszą "Partyjną" ekipę), także grę trzeba będzie dopiero reaktywować. Może uda się też skonsolidować innych grających z Krakowa. Może jeszcze przed Krakowskim 'planetowym' turniejem? Zobaczymy jak się sprawy potoczą.

    Przy okazji, "Partii" jako takiej już nie ma, na jej miejscu powstała inna knajpa. Co ciekawe z 3 lokali, w których robiliśmy turnieje w Krakowie żaden już nie istnieje, podobnie z goszczącymi nas pubami w Katowicach i Sopocie, czyżby jakieś fatum? Natomiast przywołany wyżej "Róg Brackiej i Reformackiej" ma szansę tego losu uniknąć, bo poker tam został już zbanowany. :wink:

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Witam!
    Co do `reaktywacji` Partiowych gier w pokera , to jestem jak najbardziej za .Chetnie bym sie spotkal przed KPS`em.Marian,gdy beda jakies detale,to daj znac na forum.
    pzdrw.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    ...mnie by najbardziej pasowal czwartek...jak juz jakies konkretne dni bierzecie pod uwage pzdrw.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    6
    Hey,

    Slyszalam ze w Krakowie w lecie bylo slabo z pokerem -- pewnie bo mnie nie bylo! Ha ha... :wink:

    Anyway, bardzo milo zpominam te wieczorki, nocy... rana (!) na Reformackiej. Jak konkretnie bedziecie grac jutro czy w nastepnym tygodiu, to daj znac.

    -- Ala