Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Opierasz się na sytuacjach wyjątkowych, jeżeli ktoś postawi dokładnie 3xbb, to po jakiego grzyba ma to mówić. Blahhh, anonsowanie i markowanie podbicia jest zredukowane do minimum, czyli do sytuacji jaką opisałeś - ktoś położy pojedynczy żeton. I nie oceniaj nikogo po liczbie napisanych postów.

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Nie oceniam po liczbie postów tylko po tym co piszą.

  3. #43
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    karaś m I, DB. ~asia; lm M. ~asie, D. ~asi

    "Carassius, ryba słodkowodna, z rodziny karpiowatych, występująca w dwu gatunkach w śródlądowych wodach Eurazji; w Polsce częsty karaś pospolity, poławiany ze względu na smaczne mięso" :shock: :lol:

    Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że czas najwyższy jest zmienić powyższą definicję w słowniku - po ostatnich wynikach jest chyba oczywiste, że karaś to ssak, nie ryba .

    Bez urazy (none intended!) - i oczywiście mam nadzieję, że "głębia aluzji" w powyższym tekscie zostanie doceniona 8) :lol: .

    Gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych zwycięzców .

  4. #44
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    A co do kwestii anonsowania podbicia, to przyznam, że pomiimo przypomnień tu na forum, zdołałem się wczoraj pomylić (dokładnie taka sytuacja o jakiej tu mówicie, mój żeton za 500 został potraktowany jako sprawdzenie a nie podbicie).

    Mimo wszystko nie jest to aż tak skomplikownae, aby nie można było się tego nauczyć :roll: , tak więc sądzę, ze nie ma o co kruszyć kopii... .

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    brawo Karas miszczu!