Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
  1. #1
    Czy to już koniec pokera w Częstochowie ? Nastały ciężkie czasy dla nas wszystkich .

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Nastala era internetu...!dupy sie nie chce ruszac zeby pograc na zywo w milej atmosferze ,napic sie piwka czy drinka,posmiac sie itd...generalnie trzeba chciec po prostu! pozdro

  3. #3
    masz racje ale aby była jakaś gra muszą też być ludzie a to jest chyba największy problem pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    2
    witam!! mam pytanie gdzie mozna zagrac w pokera (głównie chodzi mi o turnieje) w częstochowie...Najlepiej centrum.... P.S Znajomy mówił mi że gdzieś na starym rynku , ale czy ktos może poda mi dokladny adres i w ktore dni i o ktorej godzinie... Wielkie dzieki pozdrawiam czekam na odp...

  5. #5
    Dziękuję za posta ale nie znam cię i nie udzielę ci takiej informacji przykro mi i zrozum mnie pozdro

  6. #6
    Cześć podaje wyniki 1 turnieju ligowego
    16 Darq
    15Zgaj
    14Klusek
    13Jamnick
    12Chudy
    11Motyl
    10GMG
    9Pan Sławek
    8Iwan
    7Chomik
    6Dziewon
    5Gęba
    4Siksa
    3Braidac
    2Lady
    1Doryś
    pozdro dla wszystkich zgromadzonych szczególnie dla chomika i doryś

  7. #7
    1 turniej zwiastuje tylko lepszą atmosferę i miejmy nadzieję ze będzie nas więcej ;d

  8. #8
    daro2312 pięknie piszesz ale chyba też jesteś typem gracza internetowego i nie przyczyniasz się do lepszej frekwencji pozdro czekam na odpis z twojej strony na zawsze real madryt

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    7
    Forsa Barca !!!

  10. #10
    Widzę że kolega ładnie się przedstawił. Tylko tyle masz do powiedzenia, może jakiś mały zakład na boczku że nie wygrasz tej ligi chodź kiedyś uważałem ciebie za jednego z najlepszych trening czyni mistrza zobaczymy co sie stanie dalej.

    Ps. Na zawsze Real Madryt