Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nie no, jeżeli reaktywacja tego forum ma wyglądać tak jak dzisiaj, to ja dziękuję. Napisałem kilka postów około południa, potem otwierałem to forum chyba z 20 razy i nikt nie podjął tematu. Takie mam uczucie czasem jakbym pisząc tu posty strzelał w lesie ze strzelby i odganiał tym samym całą zwierzynę w koło. Albo jak bym był bacą, który gra na piszczałce swoim owieczkom, a one uciekają tam gdzie już nie dochodzi jej dźwięk. Dochodzi do tego fakt, że często jestem po prostu ignorowany i niby ktoś się po mnie wypowiada, ale tak jakby w ogóle nie widział moich postów. To jeszcze nie koniec, niestety ... Są czasami sytuacje kiedy piszę post i reakcję na ten post znajduję ... w innym wątku !!

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ogolnie poker jest troche w kryzysie, co wplywa rowniez na fora. Akcja z FTP, uregulowania prawne w krajach dawcow i co sie z tym wiaze - coraz wyzszy poziom, powoduje mniejsza aktywnosc graczy, mniejsza ilosc zaintersowanych pokerem i graczy aktywnych z Polski. Ci co siedza dluzej w pokerze albo sie wypalaja, albo juz im sie zwyczajnie nie chce udzielac na forum. Ci co dopiero startuja, albo graja krotko maja, naprawde ciezki orzech do zgryzienia, zeby sie przebic. Fora przy okazji tez dostaja po dupie.

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Prawda wygląda tak, że inne fora/portale mają się lepiej. Nowicjusze trafiają i zostają na pokerstrategy, może pokertexas, a doświadczeni gracze, jeśli gdzieś się udzielają to chyba tylko na TLpoker. No i 2+2 oczywiście

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    zarzuc temat ze soft cie oszukuje a zobaczysz jak forum ozywa.

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Nie no, jeżeli reaktywacja tego forum ma wyglądać tak jak dzisiaj, to ja dziękuję. Napisałem kilka postów około południa, potem otwierałem to forum chyba z 20 razy i nikt nie podjął tematu. [...] Dochodzi do tego fakt, że często jestem po prostu ignorowany i niby ktoś się po mnie wypowiada, ale tak jakby w ogóle nie widział moich postów.
    Bo Twoje posty bywają dziwne i czasem po prostu nie wiadomo, co na nie odpowiedzieć

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Bo Twoje posty bywają dziwne i czasem po prostu nie wiadomo, co na nie odpowiedzieć
    Bywają dziwne .

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Halo, halo! Żyjemy?

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557

  9. #49
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jakiś spamer zalewa forum od kilku dni

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    kanarek?