Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    martino, mówisz o czymś takim? Poker w internecie | Awesome Screenshot
    Dokładnie tak ! Postulowałbym jeszcze zrobić małą emotikonkę z rekinem, żeby można ją wstawiać w postach, bo jest kozacka . Chociaż nie wiem czy nie zgubiłaby kształtu przez pomniejszenie hehe. Aha, no i widać teraz też, że te cyferki są jednak ok i nie trzeba nic zmieniać.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Niech się ktoś inny jeszcze wypowie ... może np. chodzi o to, że ostatnio nie gram i otwieram forum w pełni zrelaksowany, a nie na pełnym focusie, czyli staram się raz rzucić okiem i wiedzieć mniej więcej co jest grane. Może to stąd wynika. Nie chciałbym wyjść na jakiegoś krótkowidza, który nosi za słabe okulary i trzeba specjalnie dla niego pogrubiać tytuły wątków .

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    W ogóle nie przemawia do mnie nowa kolorystyka, dla mnie jest mecząca. Można by dać opcję wybory stylu?

    Logo bardzo fajne

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Niech się ktoś inny jeszcze wypowie ... może np. chodzi o to, że ostatnio nie gram i otwieram forum w pełni zrelaksowany, a nie na pełnym focusie, czyli staram się raz rzucić okiem i wiedzieć mniej więcej co jest grane. Może to stąd wynika. Nie chciałbym wyjść na jakiegoś krótkowidza, który nosi za słabe okulary i trzeba specjalnie dla niego pogrubiać tytuły wątków .
    wchodze stiltowany i stiltowalem sie jezcze bardziej bo nie lubie zmian :P

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nie wykluczałbym też sytuacji, że będzie tak jak ostatnio, że każdy krytykuje co się da, a potem nagle wszyscy się przyzwyczajają. To samo było jak zmienili design na YouTube. Może trzeba po prostu poczekać te 3 dni i zobaczyć.

    Jeszcze mi przyszedł do głowy taki zwariowany pomysł, że może dać tym wszystkim, którzy nie mają swojego awatara tego małego rekinka ? Trzeba mu jakieś imię wymyślić
    Ostatnio edytowane przez martino ; 15-03-2012 o 19:36

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Jest ok.ale przydało by się jakieś czarne tło do wyboru,bo to białe pizga po oczach tak,że na początku nie wiedziałem gdzie jestem.
    Ale generalnie dobra robota Doli.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Te ikonki z ludzikami dla tych bez awatara to tak trochę pachną Facebookiem .
    Dać rekina każdemu takiemu i pogrubić tytuły

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Doli niczym królowa śniegu zamroził całe forum jednym swoim zimowym mroźnym dmuchnięciem. Musimy teraz tchnąć w nie życie, żeby się roztopiło i odżyło.

    Ostatnio edytowane przez martino ; 15-03-2012 o 20:04

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ogólnie układ spoko, ale ten biały aż bije po oczach...
    Poza tym czemu nie dać na głównej kilku artykułów, widać, że ludków na forum coraz mniej, bo lubią coś sobie przeczytać, a nie każdy zna przycisk 'nowe posty', a nawet jak zna to głównie widzi ogłoszenia o turniejach, które są min 200km z jego miasta
    W każdym razie jest super, jest super, więc o co Ci chodzi..

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spoko, za główną teraz się zabieram , z tłem jeszcze pokombinuję.