Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: William Hill

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Piszę aby ostrzec nowych użytkowników przed pokerem na WH. Jak za dużo się u nich wygra to robią problemy prosząc o potwierdzenia dokumentow u notariusza.

    Ja akurat wplacilem tam 25 euro, dostalem bonusa od bukmachera 25 e- zrobilem z depozytu 230 euro i srodki mam zamrożone.

    igiel3

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    22
    no to rzeczywiscie wygrałes fortune

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Piszę aby ostrzec nowych użytkowników przed pokerem na WH. Jak za dużo się u nich wygra to robią problemy prosząc o potwierdzenia dokumentow u notariusza.

    Ja akurat wplacilem tam 25 euro, dostalem bonusa od bukmachera 25 e- zrobilem z depozytu 230 euro i srodki mam zamrożone.

    igiel3
    u notariusza?! WTF

    W przeszłości też robili mi problemy, ale obyło się bez notariusza i skończyło na rachunkach z adresu rejestracji itp. Teraz znowu mam tam troche $ i mam nadzieję, że nie zmienili swoich procedur, bo wkrótce planuje wypłatę.

    Cytat Zamieszczone przez siclady Zobacz posta
    no to rzeczywiscie wygrałes fortune
    Nie wiem po co piszesz nic nie wnoszące uwagi, chodzi raczej o fakt blokowania wypłat, ale zawsze możesz się pochwalić swoimi osiągnięciami.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Też radziłbym omijać ich szerokim łukiem. Sam kiedyś miałem (a także kilku znajomych) problem z wypłatą. Sprawa też dotyczyła promocji, której wszystkie wymogi spełniłem.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    troche czasu juz minelo, ponad miesiac temu wyslane expresem dokumenty potwierdzone notarialnie i zero odzewu - dokumentow niby nie otrzymali i kolejne 40 zl w koszta

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    sprawe z WH uznaję za zakończoną - zostalem wielokrotnie oszukany przez pracownikow firmy i zdaję sobie sprawę iż pieniędzy nie odzyskam. Szczytem bylo obiecanie mi odblokowania konta w zamian za wyslane skany dokumentow notarialnych. Skany wyslalem i po kilku dniach braku odzewu uslyszalem ze jednak skany nic im nie dają i mam dokumenty wyslac ponownie poczta (obv bez zadnego przepraszam). Od 2 wyslania skanow mijają juz 3 tygodnie.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    nie wiem coś tam namotał WH to jeden z najwiekszych bukmacherow swiata.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    igiel3, podeślij mi swój username na priv, przekażę sprawę mojemu kontaktowi z WH.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    nie wiem coś tam namotał WH to jeden z najwiekszych bukmacherow swiata.

    Rosja też jest wielkim krajem.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    sprawa załatwiona dzięki mkiller