Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    No to nie jest to/overbetowanie/ traceniem value mając ręku monstera w long run?
    Ja tam widze wieksze equity tej reki przy podobnych pulach do wygrania :P

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Przestawiłem się na turbo. Najpierw $8 i $15 na których okrutnie spłynąłem, potem stabilizacja i odbicie na $2,5, teraz dołączam z powodzeniem $8. Ktoś jeszcze gra te turki?

    A tak nawiązując do tematu - na turbo za $2,5 w opisanym spocie sprawdzam randoma zawsze.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    jak w ogole poszlo przestawienie sie ?

    hourly jest wyzsze niz nonturbo ?

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Przestawianie zaczęło się, jak wspomniałem, sporym zjazdem na wykresie. Nie jestem pewien czy to rzeczywiście moja gra, czy wariancja, ale wolałem się nie przekonywać i w popłochu uciekłem na najniższe stawki. Teraz czuję się komfortowo na $2,5 (gram na luzaku około 25 stołów, na mniejszym luzaku około 30 a rekordowo 36). i zaczynam dołączać $8.

    "hourly" - masz na myśli $/h? Tak, absolutnie z pewnością jest wyższe.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    a tak sie pytalem, bo czasami zdarza mi sie zagrac sesje tych 180manow zeby od cashu odpoczac i w nonturbo wydaje mi sie, ze wieksza szansa na posiadanie / wykorzystanie edge'a, nawet na FT jest jeszcze miejsce na gre, a turbo to jako flipamenty wspominam, moze wieksza probke trzeba by zrobic...

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Masz oczywiście dobre wrażenie. Przewagę umiejętności w nonturbo łatwiej zaprezentować. W turbo ona wygląda po prostu inaczej. Tu przewagą są prawidłowe zakresy, bo gra bardzo rzadko toczy się jeszcze po flopie. W ogromnej większości rozdań ostatnie decyzje podejmuje się preflop. I tam przewagi (czyli prawidłowych/nieprawidłowych pushów/ calli) po prostu nie widać, w sensie nie rzuca się to w oczy tak bardzo.

    A próbka z pewnością musi być większa, by ocenić.

    Moim zdaniem będzie Ci bardzo trudno grać turbo, jeśli jesteś cashowcem. Na cashu masz zawsze minimum 100BB, a tu jak masz 20 to czujesz się jak szejk arabski.

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Woland- spotkałem Cię kilka razy przy stołach, nawet mam Cię oznaczonego jako rega

    Ja w sierpniu słabo runnowałem nawet na tych 2.5$. Reneralnie to gówno jest w ciul swingowe. Jak porządnie się multitabluje to -100bi w sesji to normalka. Ja w tym miechu jakieś -180bi na minus