Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    No tak, ale to do wyuczenia wszystko jest.W pewnym momencie praktycznie automatyka, chociaz ja robie mase błędów na pewno. no i tiltuje tez często, bo serie kilku sesji w dupe wykańczają mnie psychicznie dość szybko .

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    A jaki powinienem miec rolll zeby grac te non turbo(4.40) na Ps???tak rekreacyjnie, maxymalnie 50 turkow na miesiac???Wystarczy 50x4.4 czy wiecej?a moze mniej???

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    50 na dzień ! rekreacyjnie oczywiscie . a roll to wg osobistego uzniania raczej. od 70 zaczal bym mieszac.
    Ostatnio edytowane przez wyder91 ; 15-03-2012 o 00:04

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    50BI to na pewno za mało. Nawet jeśli byłbyś w turkach dobry.

    No i kwestia ilości turków - wiesz, jak już siadasz do sesji, to pewnie zagrasz ich sporo, no bo turek trwa 4,5h to nie będziesz grał jednego przecież. Więc na pewno przekroczysz 50 miesięcznie, jak byś nie grał.

    Ja gram je masowo, często przekraczając 50 w jednej sesji, ale na pewno nie każdy tak lubi.

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Ja na Ongame w 3,3$ turbo prawie zawsze z monsterem w reku overbetuje pule, bo tam prawie zawsze dostane z 3-4 calle, jezeli zagram standartowo x3 + 1BB za kazdego limpera ... dla przykładu jak dostaje na pierwszym poziomie po 2-3 limpach na CO zalozmy KK, to majac w tej chwili w puli zalozmy 90 zagrywam najczesciej za 150-250 ( w zaleznosci od tego, ilu jest limperow i ktore jest to rozdanie na tym stole ) bedac praktycznie pewnym tego, ze dostane co najmniej jeden call ... wg mnie jezeli ludzie na stole bardzo wyraznie limpuja prawie wszystko i to masowo, to taka izolacja jest w tym momencie konieczna, zeby nie wpieprzac sie w niepotrzebne trudne spoty w 3-5 osobowej puli

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    a co tu overbet zmienia? skoro on i tak to wsuwa , to tracimy tylko zetony jesli chcemy to zrzucić

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    Ja na Ongame w 3,3$ turbo prawie zawsze z monsterem w reku overbetuje pule, bo tam prawie zawsze dostane z 3-4 calle, jezeli zagram standartowo x3 + 1BB za kazdego limpera
    No to nie jest to/overbetowanie/ traceniem value mając ręku monstera w long run?

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    9
    myślę, że nie na tych stawkach. Praktycznie w co drugim turku widzę jak pierwsza ręka to all iny preflop z "monsterami" typu KJo vs 99

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    Mozecie mnie pokierowac, gdzie moge wkleic rozdanko do analizy ? nie chce zasmiecać, a nie moge sie połapac tu na forum.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wyder91 Zobacz posta
    Mozecie mnie pokierowac, gdzie moge wkleic rozdanko do analizy ? nie chce zasmiecać, a nie moge sie połapac tu na forum.
    Masz na głównej stronie dział Turnieje SnG. Napisz w temacie co za turek, bo niektórych 180man mogą nie interesować, typu "180man $2,2 turbo - AA na pierwszym levelu"