Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Czytam ze zrozumieniem. Co w takim razie puszuje tu ten dobry gracz? Nie wierze, żeby dołożył z 56s. 55 albo 77? I nie slołplejowałby?

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    Czytam ze zrozumieniem. Co w takim razie puszuje tu ten dobry gracz? Nie wierze, żeby dołożył z 56s. 55 albo 77? I nie slołplejowałby?
    A czy ten wątek nie udowadnia właśnie, że czasem warto nie slowplayować w takim spocie?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A czy ten wątek nie udowadnia właśnie, że czasem warto nie slowplayować w takim spocie?
    W sensie, że dostałby call? Pewnie.
    Ale moje pytanie jest inne, ile razy on tu ma lepiej niż my?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    ile razy on tu ma lepiej niż my?
    Dobry zawsze. Zły lub unknown wystarczająco rzadko, żeby call był opłacalny.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    Cieszy mnie ,że post się przyjął i są nad nim jakiekolwiek rozważania.

    Tak coś tam poknociłem z tymi foldami.. po prostu mialem akurat 2 czy 3 takie sytuacje i w zamieszaniu opisalem 2 w jednej..w gruncie rzeczy nie ważne co sie dzieje z pozostalymi graczami chodzi o tą reakcje unknowa/donka - overshove. Generalnie jeszcze az tak bardzo w pulę zaangazowani nie jesteśmy a to poczatek turnieju , więc czas na latwiejsze spoty będzie. A w taki spanikowany sposób gamblerzy bardzo często wydaje mi się bedą grać tripsy . dla ciekawostki wrzucilem w w pokerstove sytuacje flop 5h7h7c , gdy przeciwnika ma 8h6h. Na nasze KK to jest flip.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wyder91 Zobacz posta
    Generalnie jeszcze az tak bardzo w pulę zaangazowani nie jesteśmy a to poczatek turnieju , więc czas na latwiejsze spoty będzie.
    Te słowa sugerują, że zamierzasz tam foldować, co jest błędem.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    Sprawdziłem to i w opisywanym przypadku wyszło co nie istotne. i generalnie to sprawdzam na unknowy. Ale chce to głebiej zaanalizować czy nie jest to błedem pytając was.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    BTW - można wiedzieć, jakie masz ROI na tych turbosach? Nie myślałeś, żeby przejść na nie-turbo? Więcej gry, a donki tak samo głupie.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    zagrałem ich za mało chyba, żeby mówic tu o ROI , jestem początkującym graczem. poki co jestem sporo na plusie, ale tak jak mowie , zdecydowanie za mało. spróbuję nie turbosów, chociaż, są dla mnie za długie, chyba za to mniej swingowe bedą??

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tak, o wiele mniej swingowe. No i łatwiejsze moim zdaniem. W turbosach musisz podejmować dokładniejsze decyzje niż tu.