Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Wita, Jestem tu nowy to Moj drugi post tak więc wszystkich Witam!
    Wygrałem dzis wejsciówke do turnieju MicroMilions ReBuy NL Holdem Nr:2012003000
    I chciałbym cos ugrac z płatnych miejsc bo akurat fajnie by bylo zacząc za darmo gre, a ze turniej za prawie 5 dni to mam czas. Jakies strategie? propozycje?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Juggalo_Kuba Zobacz posta
    Moj drugi post
    Jakie to urocze pisać o sobie wielką literą

  3. #3
    jak pisze do Ciebie to tez uzywam duzej litery, z szacunku do Siebie jak i do Ciebie.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Uzyj google. Chwila szukania i znajdziesz mase artykulow po polsku o strategii, oddsach i innych rzeczach. Poczytaj, pomysl i powodzenia.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Sa minimalne szanse na to, ze uda Ci sie scashowac

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    ale mimo wszystko szanse są w ostateczności ktoś scashuje dzięki niemu, to też się liczy!

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3
    Co do strategi gry..wydaje mi się ze kazdy musi wypracować własną,nie da sie wg sztywnych reguł wygrać turnieju czy choćby dojść do płatnych miejsc.
    Jeden woli rozgrywac tylko silne ręce,drugi szalonymi ataki bogaci się na strachu innych...dużo też zależy od sytuacji która panuje na stole czy całym turnieju..

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez ar_lodz Zobacz posta
    w ostateczności ktoś scashuje dzięki niemu, to też się liczy!
    My name is Money. Dead Money!

  9. #9
    Rozdawanie/wygrywanie wejściówek do turniejów z rebuy'ami jest gupie.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Rozdawanie/wygrywanie wejściówek do turniejów z rebuy'ami jest gupie.
    Z punktu widzenia roomu nie. Niektórzy gracze po przegraniu wejściówki mogą przecież zasilić kabzę firmie już swoimi własnymi pieniędzmi przeznaczonymi na rebuy.

    A co do tematu, jestem turniejowym (nie tylko zresztą) donkiem, więc mogę się tylko podpisać pod postem james_h.