Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Panowie, sprawa jest taka, że planuję pojechać sobie na mecz Herty do Berlina. W związku z tym chciałem zapytać czy nie orientuje się ktoś czy bilety można kupić na stadionie bezpośrednio przed meczem czy odpowiednio wcześniej (jeśli tak to z jakim wyprzedzeniem)? Znalazłem w necie niemiecką stronkę oferującą sprzedaż takich biletów on-line jednak praktycznie zerowa znajomość niemieckiego uniemożliwia mi zakup biletów tą drogą. Jeśli by ktoś wiedział coś w tym temacie to proszę o pomoc!
    Pozdr!!
    Ostatnio edytowane przez PRZEMO600 ; 09-03-2012 o 08:45

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Kupisz normalnie w kasie przed meczem o ile bedaZalezy jaki mecz,jak z bvb albo bayernem to trzeba wczesniej zamawiac.Niby hertha walczy o utrzymanie ale tam jest tak ze na meczu 10-tej z 13-ta jest komplet.Najlepiej przez oficjalna strone klubu sie zorientowac czy sa jeszcze bilety.
    No i byc wczesniej,tak 1,5 h przed meczem,wtedy spokojnie zaparkujesz, kupisz bilet,oblookasz stadion no i zobaczysz rozgrzewke pilkarzy w niemieckim wydaniu-POLECAM

  3. #3
    Hej!

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Kupisz normalnie w kasie przed meczem o ile beda
    No właśnie to chciałbym wiedzieć na pewno bo jeśli będą w kasie do kupienia przed meczem to jadę, ale jeśli w kasie już nic nie będzie przed meczem i tak jak proponujesz

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Najlepiej przez oficjalna strone klubu sie zorientowac czy sa jeszcze bilety.
    to jest mały problem, bo tak jak napisłem wcześniej - trafiłem na taką właśnie stronkę, ale nieznajomość niemieckiego blokuje zakup tą drogą

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    elo
    jesli z niemieckim masz problem skontaktuj sie ze mna postaram sie ogarnac ci temat
    w sumie to sam bede chcial pojechac na jakis mecz do dortmundu albo w nastepnym sezonie na hertha borussiia o ile herrtha sie u3ma

  5. #5
    hej,

    to fajnie, jakby co to się odezwę.
    Też myślałem o Dortmundzie tylko, że trochę daleko... (ok. 900 km) a do Berlina byłoby w sam raz. Jutrzejszy mecz już raczej odpuszczę - innym razem się wybiorę. No chyba że się jakoś zgadamy i pojedziemy większą grupą bo nas tu kilku chętnych zawsze się znajdzie.

    Pozdr!!

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jesli do dortmundu to raczej myslalem juz o tanim locie