Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ak ip

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    13
    Boss Media - €0.10 NL - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: €9.90
    BB: €17.57
    Hero (UTG): €10.62
    MP: €11.53
    CO: €21.97
    BTN: €10.60

    SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

    Pre Flop: (€0.15) Hero has

    Hero raises to €0.35, fold, fold, fold, fold, BB raises to €1.10, Hero calls €0.75

    Flop: (€2.25, 2 players)
    BB bets €2.40,



    IP można tak rozegrać AK czy zawsze robimy 4bet/fold ? Grając nl10 już dłuzszy okres czasu 5bet shove przeciwnika to w większośći gra vs KK AA.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    4b-fold AK jest bez sensu. jezeli uwazasz, ze 5b dostaniesz tylko od KK+, to calluj i graj w pokera po flopie.

    jak nie podasz readow albo statsow to ciezko cokolwiek powiedziec. w prozni wyglada to na fold flop.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Zgadzam się. Na unka, to zdecydowanie fold pf. Trudno się spodziewać light 3betów blind vs UTG raiser. Flopa snap folduje przy takim sizingu.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    13
    28/10/49 3bet PF 2 (2/84) zapomniałem dodać, sory. Mówisz, że 4bet fold jest bezsensu, ale w tej sytuacji jak zrobie 4bet do 2.4$ i dostane 5bet to mam izi fold z AK i jestem przekonany co trzyma przeciwnik, natomiast callujac ciezej powiedziec na czym stoimy. Bo co jesli spadlby F AT6 rainbow, villain gra ch/call T 2 i villain ch/call, a na river 9 i villain betuje pierwszy? W tym zagraniu co przedstawilem wyzej villain trzymał AA i nie jestem do konca przekonany czy 4bet/fold nie jest najlepszym zagraniem bo wyjasnia mi wszystko, przynajmniej na tych stawkach NL10 gdzie nie spotkamy sie z 5betem z AK JJ QQ, a raczej napewno z KK AA.

    Ogólnie to mam problem z takimi sytuacjami kiedy trzymam AK i chciałbym poznać opinie kogoś kto dużo czasu spędził na stawkach NL10. Bo już wyżej może to wyglądać całkiem inaczej. Jednak mimo wszystko, chętni poznam zdanie wszystkich zainteresowanych. Dzięki.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    cwiczenie - wpisz sobie w excelu jego 3b range i policz jaki % swojego range on sfolduje, a jaki zagra 5b shove

    nie wiem jak nl10 teraz wyglada i w ogole SH nie gralem, ale pewne sytuacje sa uniwersalne. co myslisz ze on zagra 3b-fold vs utg jesli zrobil to 2/84 razy ???

    swoja droga sprawdzilem ostatnio EV z AI pre majac AK i wychodzi to masakrycznie zle (nl10-nl50) jesli juz dostaniesz call / scallujesz.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    13
    Nie chodzi mi o to czy on zagra 3bet/fold bo to raczej wykluczone, ale czy zagra 3bet/call czy 3bet/ shove. Bo 3bet call jestem przekonany, ze zagra w wiekszosci z JJ QQ i AK , a 3bet/shove z KK i AA.

    EV z AI co oznacza AI?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    allin pre, chodzi o to, ze wiekszosc ludzi nie zagra 3b-call QQ-JJ chyba ze sa totalnymi muppetami (nie podales tego w statsach na poczatku).

    nie wiem jak na sh, na fr nl25-50 nie widzialem semi-competent gracza zeby zagral 3b-call z JJ-QQ z blindow vs EP raiser, chyba nie ma w ogole takiego planu na granie

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    13
    Uwierz, tak to wygląda na NL10