Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    7
    Woland na flopie AKx gram bet/fold albo check/fold oczywiście, ale mówiłem o flopie J6s2 albo rainbow albo jakimś np. 359, zbieram wtedy cash z cbeta od gościa który siedzi z AK i który folduje na mój reise a na jego rereise przypuszczam że trafił lepszą ode mnie parę z ręki i folduje. Pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez JanekSerce Zobacz posta
    Woland na flopie AKx gram bet/fold albo check/fold oczywiście, ale mówiłem o flopie J6s2 albo rainbow albo jakimś np. 359, zbieram wtedy cash z cbeta od gościa który siedzi z AK i który folduje na mój reise a na jego rereise przypuszczam że trafił lepszą ode mnie parę z ręki i folduje. Pzdr
    Nie jestem tylko pewien, czy w ogóle będziesz miał miejsce na takie zagranie ze względu na wielkość stacków. Nie wiemy ile ma hipotetyczny 3bettor, ale przyjmijmy, że Cię kryje. Po Twoim minraisie jego 3bet pre to jakieś 6BB. Jeśli sprawdzisz i nikt się nie przyłączy, to mamy 14BB na flopie. On zagra za pół puli to Ty go check-raisniesz do ilu? 20BB? Czyli włożyłeś już 26, czyli niemal pół stacka i foldujesz do jego 4betu? Dla mnie spewy.

    Ale generalnie nie o tym mowa, więc zostawmy to. Moja uwaga co do meritum to większy raise pre.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    7
    Minireise do 16bb Oczywiście to tylko na myślących graczy, bo ci którzy grają tylko premium hands to na mój reise i tak wrzucą na flopie. Woland no chyba nie można zrzucać na każdy 3bet pre albo cbeta, bo dojdzie do tego że gramy tylko układy AA,KK,QQ,AK czy tak?
    Ostatnio edytowane przez JanekSerce ; 06-03-2012 o 17:45

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Po cbecie jest jeszcze opcja call

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez JanekSerce Zobacz posta
    Woland no chyba nie można zrzucać na każdy 3bet pre albo cbeta, bo dojdzie do tego że gramy tylko układy AA,KK,QQ,AK czy tak?
    Albo moja podświadomość napisała coś za mnie w moim imieniu, albo nigdzie nie napisałem nic o zrzucaniu po 3becie bądź cbecie...

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    7
    No call teraz myślę jest chyba najlepszy z ręką TT, a potem donkbet 1/3pota jeśli spada jakiś blank. Możliwe że wyciągniemy wtedy na turnie kolejne żetony od AK lub AQ, a jeśli gość ma JJ+ to stracimy mniej niż na rereise na flopie.

    Woland zrozumiałem że jesteś za linią: fold na 3beta pre z TT i check/fold na cbeta na flopie, dlatego tak napisałem.
    Ostatnio edytowane przez JanekSerce ; 06-03-2012 o 20:44

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez JanekSerce Zobacz posta
    Woland zrozumiałem że jesteś za linią: fold na 3beta pre z TT i check/fold na cbeta na flopie, dlatego tak napisałem.
    Jezusicku...

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    1
    preflop dajesz potbet. na flopie cbet 40-45% pota, jak utg calluje zrzucasz.
    AJ utg - fold/raise 2,5x i fold do re-raise
    Ostatnio edytowane przez pm1989 ; 15-03-2012 o 16:34