Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    po przerejestrowaniu na pokerstars eu hud przestał działac wie ktos jak to naprawic

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pewnie katalog w autoimportach - zmienił się na pokerstars.eu

  3. #3
    witam,
    panowie podpowiedzcie mi na szybko jak ustawić zapis historii rąk na dysku i załadować ją później do hema.. Czy trzeba zrobić jakieś dodatkowe ustawienia?? Chodzi oczywiście o pokerstars.eu.
    Dodam, że wracam do lekkiej gry po długiej przerwie i szczerze mówiąc już nawet zapomniałem jak sie poruszać po hem'ie....
    Dodam też, że od kiedy posiadam hema to nie grałem jeszcze na starsach z jego użyciem - dlatego też mam problemy z konfiguracją zapisu historii rąk.
    Zapewne temat ten pojawiał się już na forum ale nie mogę go znaleźć.
    Za wszelką pomoc z góry dzięki!!
    POZDR!!

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    1) Włącz zapisywanie HH w kliencie pokerstarsa. Opcja nazywa się instant hand history, czy jakoś podobnie.
    2) Mam HM1, a nie 2, ale chyba wielkiej różnicy nie będzie - w konfiguracji autoimportu musisz podać katalog, w którym zapisują Ci się HH.

    I wszycho.

  5. #5
    Hej,
    1 - no właśnie że nie mogę znaleźć tej opcji... instatnt hand history powoduje że historię rąk dostaję na mejla a była tam jeszcze jakaś podobna (nie pamiętam teraz dokładnie, piszę z innego kompa i nie mogę się zalogować do ps żeby sprawdzić) ale nie pytała się o ścieżkę gdzie zapisać historię.....
    2 - też mam HM1 ale nie może on znaleźć zapisanej historii bo jej poprostu nie ma... i koło się zamyka:/
    Wszystko sprowadza się do poprawnego ustawienia zapisywania rąk w kliencie - jak ktoś wie to proszę o podpowiedź, dzieki!!
    POZDR!!

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Przemo, no ręce opadają... Ile tam jest opcji w menu z opcjami w pokerstarsie, że nie możesz znaleźć, milion?

    Jestem teraz w pracy, po południu zaczynam sesję, to wtedy spojrzę i Ci napiszę.

  7. #7
    No masz rację, sam się sobie dziwię że nie mogę tego odnaleźć, ale niestety... Też jestem w robocie i nie mogę zerknąć do softu, ale jak tego wczoraj szukałem to jedyna sensowna opcja pytała się tylko w jakim formacie zapisać plik (czy jakoś tak) a nie o miejsce na dysku gdzie to zapisać...

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Przemo, nie szukaj w Requests tylko w Options.
    W tym menu masz między innymi "Instant Hand History Options..."

  9. #9
    Ok, thx!!
    Sprawdzę wieczorkiem..
    A tak BTW; Tscher, Ty też jesteś teraz w pracy?? To widze, że wszyscy mamy tyle roboty że nie wiadomo za co się zabrać... :P
    POZDR!!

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja pracuje z gościem, który też gra i zawsze wychodząc z roboty mówimy sobie, że popracowaliśmy, a teraz idziemy zarobić.