Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Heh, dobre stwierdzenie

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Działa Wam hud na ps bo mi po zmianie czasu na ps znowu sie cos zjeba.lo i nie wyswiwetla statystyk

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Mi działa, ale zniknęły statystyki na niektórych graczy. Spróbuj ustawić format daty tak jak w US, czyli miesiąc/dzień/rok, nie gwarantuję, że pomoże, ale kiedyś na forum softu czytałem, że jest taka możliwość. Poz tym, kiedy w europie nastąpi zmiana czasu, pewnie znowu wszystkim się spieprzy

    Znalazłem jeszcze takie info:

    As of March 10, any site in the US has moved their server time forward one hour for daylight savings time. This can affect your HUD, as HM2 will think the hands are not currently being played. Please see Hand Importing - Site Time Adjustment to make adjustments. Check your current session, make sure that the time you are playing matches your computer's clock.
    Ostatnio edytowane przez gieras ; 22-03-2012 o 18:01

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    czyli gdzie mam przestawić tę godzinę do przodu na pokerstarsie?

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Format daty w windowsie, a w HM2: Hand importing -> Site Time Adjustment, zmieniasz z "6" na "5"

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    dalej nie dziala powoli zaczyna mnie to wkurw.ac ale dzieki gieras za pomoc. Jak ktos by mial jeszcze jakis pomysl czemu hud nagle przestal dzialac to dajcie znac pzdr