Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Turniej za 220pln, deepstack 240bb startowy.
    Początek turnieju, pierwszy level 25/50, wszyscy mają po ok. 12.000.

    UTG+1 (reg) raise 150
    UTG+2 (unk) call
    Hero na UTG+3 KK raise 600
    MP call 600
    foldy
    UTG+1 i UTG+2 call.

    Flop (2475) KQJ

    UTG+1 check
    UTG+2 bet 1000
    Hero raise 4000

    Jak dotąd standard czy jakieś uwagi?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2012
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    66
    Dziś to samo mi się przytrafiło w turnieju na PS. KK na cutoffie, 3 call'e i dokładnie ten sam flop - tyle że zamiast spade draw był club draw. Button wsunął z flush draw na flopie i odpadłem z turnieju gdyż już na turnie spadł trefl. W Twoim przypadku zagrane perfekcyjnie - jeśli nie wyflopował straighta, co jest mało prawdopodobne, to jedyne czego się możesz obawiać to takiej sytuacji jak mi się przydarzyła. Jednak Twój raise do 4000 powinien ostudzić zapał pozostałych graczy do dobierania do koloru.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Raczej standard.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez LarryLurex Zobacz posta
    Dziś to samo mi się przytrafiło w turnieju na PS. KK na cutoffie, 3 call'e i dokładnie ten sam flop - tyle że zamiast spade draw był club draw. Button wsunął z flush draw na flopie i odpadłem z turnieju gdyż już na turnie spadł trefl.
    A kogo to obchodzi?

    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Jak dotąd standard czy jakieś uwagi?
    IMHO standard.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    No to teraz ciąg dalszy:
    UTG+1 (reg) raise 150
    UTG+2 (unk) call
    Hero na UTG+3 KK raise 600
    MP call 600
    foldy
    UTG+1 i UTG+2 call.

    Flop (2475) KQJ

    UTG+1 check
    UTG+2 bet 1000
    Hero raise 4000
    fold, fold, UTG+2 raise 12000 (AI)
    Hero ??

    Jak się wydaje Hero jest commited w tym momencie i nie ma guzika fold, czy może jednak? Pula 18000, do dołożenia 8000.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wg mnie nobrainer call. W tej chwili biją Cię dwie ręce, ale nawet na nie masz trochę outów. Zależnie od Twoich readów na niego trzeba ocenić jak często może pushować draw i jaki draw. Chociaż musiałby być niesłychanym murem, żebym się wstrzymał z decyzją.

    I jeśli nie znam gracza, to oceniam go właśnie na draw.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Właśnie policzyłem, że nawet na najwęższy możliwy jego zakres, tj. AT, T9, mam 35% (zdziwiłem się, że tak dużo) i w takiej sytuacji to rzeczywiście insta call.
    Ktoś folduje, ze względu na fazę turnieju, głębokość stacków itp?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Właśnie policzyłem, że nawet na najwęższy możliwy jego zakres, tj. AT, T9, mam 35% (zdziwiłem się, że tak dużo) i w takiej sytuacji to rzeczywiście insta call.
    Na flopie masz 7 outów, na turnie 10, więc wszystko gra.

    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Ktoś folduje, ze względu na fazę turnieju, głębokość stacków itp?
    To jest pewnie specyfika turniejów live. Szczególnie gdy nie masz go pod blokiem co drugi dzień - gdzieś musiałeś pojechać, coś zorganizować itp itd, więc szkoda odpaść wcześnie, ale wiadomo, że to bardzo złe myślenie.

    Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek pushował tam wyłącznie straighty, więc jego zakres, nawet jeśli pushuje wąsko, miażdżysz.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Insta call zagrałem, pokazał AT, nie doszło. Odpadłem po 15 minutach z turnieju będąc 240bb deep
    Cooler, or sth.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2012
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A kogo to obchodzi?
    Jak cię nie obchodzi to nie czytaj. Z mojego postu ma wynikać, że możliwe iż villain ma tu flush draw podobnie jak było w moim rozdaniu.