Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    51
    Mam do Was prosbe o rade w sytuacji, ktora dosc czesto mnie ostatnio zastanawia, ktora to mam wrazenie dobrze jest obrazowana przez niniejszy przyklad z 10 osobowego sita za 5$. Problem: Czy bedac shortem (tj ze stackiem ponizej 10BB, badz M<5) powinienem wykonac wsuwke allin z ukladami A2-AT nie bedac pierwszym raiserem (co do any pair nie ma watpliwosci...a moze rowniez powinienem...hmmm...)

    Bylbym wdzieczny za odpowiedz na ponizsze pytania:

    1) Czy ponizsze zagranie biorac pod uwage moj stack vs blindy vs statsy pozostalych graczy bylo prawidlowe, tj szczegolnie czy powinienem wsuwac przeciwko graczowi loose, ktory zrobil raise z tym ukladem?

    2) Czy z ukladami A2-AT bedac shortem powinienem wsuwac allin jezeli na stole zostala wykonana juz akcja pre flop (pomijajac z oczywistych wzgledow statsy raisera) ? Czy jednak lepszym zagraniem bedzie open raise z any two majac fold factor po swojej stronie?

    3) Jaki byscie ustalili range dla zagrania allin 3bet vs open raiser pre flop bedac shortem (Oczywisice pytanie dosc oteoretyczne ze wzgledu na pominiecie statsow raisera oraz pozostalych graczy)

    Z gory dziekuje za opinie.

    PS. Bede wdzieczny za darowanie sobie wpisow wysmiewajacych, mnie, pytanie, badz moje zagranie poniewaz z gory zaznaczam, ze Philem Ivey nie jestem...

    STATSY DLA moda89 44 rece 41/14/0, fold to preflop 3Bet 50%
    MOJE WIZERUNEK: 44 rece 2/2/0 (statsy wyjatkowo nietypowe ale pazdzierz byla totalna)
    OnGame - 75/150 NL - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    pigeon256 (CO): 2,585.00
    Piven4Ever (BTN): 795.00
    vnsvns (SB): 2,625.00
    tomimi-pro (BB): 1,080.00
    Luchadora13 (UTG): 3,575.00
    moda89 (MP): 4,340.00

    vnsvns posts SB 75.00, tomimi-pro posts BB 150.00

    Pre Flop: (225.00) tomimi-pro has

    fold, moda89 raises to 300.00, fold, fold, fold, tomimi-pro raises to 1,080.00 and is all-in, moda89 - NIE CHCAC SUGEOWAC JAK SIE ROZDANIE SKONCZYLO WKLEJE POZNIEJ

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    9
    insta push
    - masz około 7bb
    -w s'n'g 6max masz 2 miejsca w kasie więc nie masz na co czekać
    1.Tak.
    2. Zależy od statów gracza przeciwko któremu jest zadanie, jak jest tight to raczej pas ewentualnie na mega shorcie push, przeciwko loose (nie wiem jakie to stawki mikro?) którzy nie raz raisują z K4 itd insta push zazwyczaj jesteś z przodu
    3. zależy od statów gościa generalnie na mikro od TT w górę