Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: KK nl20

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Witam ponownie. tym razem mam reke z anonimowego stołu. Początek sesji, więc nie mam zupelnie żadnych info. Jedynie taką, że koleś juz raz mnie 3 betował.

    Prima No-Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Prima Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($26.24)
    MP ($20.90)
    CO ($10.13)
    Button ($20)
    Hero (SB) ($20.10)
    BB ($19.34)

    Preflop: Hero is SB with K, K
    4 folds, Hero bets $0.50, BB raises $1.80, Hero raises $4.20, BB calls $2.80

    Flop: ($9.60) 5, 3, 8 (2 players)
    Hero checks, BB checks

    Total pot: $9.60


    Czasem takie cos wymyślają z AA. Tutaj jednak dużo bardziej byłem nsatwiony na inna w miare mocna reke, z którą cięzko mu sie rozstać. Pomimo tego, że mam KK to myślałem o AK, lub może JJ.
    Pytanie o check na flopie w takiej puli. Chciałem żeby myslał, że mam słaba reke i może tym sposobem zmusze go do betowania z Ax. Jeśli nie, to w zasadzie boje sie tylko A i nawet jesli przeczeka flop, to wydaje mi sie, że jesli zabetuje turn on może sprawdzić. Jesli ma TT-AA to powinien betować flop i wtedy wale check-raise. Czy to ma sens? Generalnie bałem sie, że jest słaby i w zasadzie kazdy bet go wyrzuca. Może nawet wyrzucic overpare, którą pewnie duzo chetniej zabetuje myslaąc że mam AK, niz sprawdzi mój lead
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 28-02-2012 o 18:07

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Moim zdaniem uderzamy ile wlezie. Może Ty się boisz tylko A ale jeśli on ma 99,TT,JJ,QQ to boi się każdej wyższej karty i turn może zabić akcję. Wiadomo że można trafić na AA ale w dużej większości wypadków będziesz na plus.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Chciałem żeby myslał, że mam słaba reke i może tym sposobem zmusze go do betowania z Ax....
    Come on 4-betujesz typa w sposób krzyczący mam AA/KK i chcesz żeby on myślał, że masz słabą rękę? Odwrócę pytanie, a Ty byś tak pomyślał na jego miejscu? Check smierdzi na kilometr a na turnie mogą Ci wjechać karty które zabiją akcję i wyciągniesz gówno a tak masz szanse na choćby 1 bet.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie no powoli. Po pierwsze to nic nie krzyczy, że mam AA/KK. Jak juz to QQ-AA, AK. Przecież on sprawdził 4 bet. Jesli to zrobił, to chyba może mnie obstawić własnie na AK, które bede miał częściej niż AA i KK razem wziete. Jeśli zabetuje flop, to wszystko jasne. Z tego też powodu, wydało mi sie że jest jasne, że po checku obstawi mnie na Ax, które wyrzucam do jego beta. Nawet jesli zabetuje flop, to on może wyrzucić JJ TT, QQ pewnie nie, ale z tym to pewnie by sie stackował. A jeśli on ma JJ-TT to nawet jeśli bardzo nie chce to musi betować, po moim checku. Najnormalniej w swiecie wydawało mi sie łatwiej wyciągnąc kase z TT-JJ grając check. Wiem, że sa karty zabijajace akcje, ale nie widze układów które tej akcji mi nie dadzą. A przynajmniej nie widziałem, bo juz teraz to jeden znam na bank.

    Ja nawet jeśli bym sprawdził z JJ, to modląc sie o AK u przeciwnika. CB na takim flopie sprawia, że chętnie gram fold.