Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: TILT

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez massca
    odpalam coś w co jestem niezly (np. BF1942), zgarniam golda albo dwa na pelnym serwerze

    a co to? to jakaś wojenna nawalanka? zabijesz paru szkopów i już Ci lepiej?

    ps. mam nadzieję że się nie wygłupiłem???

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    wszyscy sa zgodni ze trzeba zrobic sobie przerwe, zajac sie czym innym, odswiezyc umysl, odpoczac,

    mi pomaga czytanie i dopowiadanie na posty hehehehehehehe

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    tilt - prz.....lenie we flipera zbyt mocno w celu nadania wlasicwego kierunku kulce aby nabic wiecej punktow niestety odnosi odwrotny skutek do oczekiwanego poniewaz flipper starjkuje i sie wylacza...
    polecam na odstresowanie prz....lenie kilka razy fliperowi w trakcie gry

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek
    Cytat Zamieszczone przez massca
    odpalam coś w co jestem niezly (np. BF1942), zgarniam golda albo dwa na pelnym serwerze

    a co to? to jakaś wojenna nawalanka? zabijesz paru szkopów i już Ci lepiej?

    ps. mam nadzieję że się nie wygłupiłem???
    Hehe, Taaa to wlasnei mniej-wieej taka strzelanka o jakiej myslisz

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Od czasu do czasu lubie wlaczyc najnizszego nl na serwerze i randomowo all-inowac w preflopie, nazywam taka gre ladowaniem strzelby. Jesli gra sie odpowiednio wysoko mozna pozwolic sobie na strate tych 3-4 buy inow, a wyzycie pozwala powrocic mi do normalnej gry.

    DuzySlon

    PS Na 10NL czasami lepiej zaladowac pol strzelby jesli planujemy all inowac tylko z w miare dobrymi kartami(ponizej 15% kart). Chociaz mozna zaradzic niesprawdzaniu nas przez przeciwnikow jesli wchodzac na stol bedziemy strzelac do pierwszego sprawdzenia.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hmmm


    słoniu sugerujesz ze metoda na tilta jest przegranie jeszce wiecej kasy

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Suwałki / Łódź
    Posty
    81
    Mi ten sposób pomógł Poprostu nie miałem potem czym już grać, to i tilt minął :P

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Najlepsza jest przerwa i tyle!

    Też na początku jak większość z nas mialem z tym problem. Teraz potrafie już wstać pójść na piwo, pomyśleć czy czasem błędu nie popelnilem i co powinienem poprawić!

    Zazwyczaj pomaga

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja ostatnio na tilta zastosowałem terapie wstrząsową zostawiłem sobie pół buy-ina na jednym stole i zaczełem grać LAG :twisted:
    Z tej połówki zrobiłem pełne 3 plus odzyskałem pewność siebie :wink:

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Obecnie wychodzę z tilt'a - Sit&Go HU, złapał mnie na dwóch pokerromach. Najlepsza metoda to odpuścić sobie, przestać myśleć o pokerze na te 24 godziny czy może nawet dłużej tak jak w moim przypadku.

    Generalnie zaczęło się od pięciu przegranych pod rząd na SB przy tym jak mój przeciwnik miał zdominowaną łapę, a później potoczyło się jak po sznurku i tilt zaraził też drugi pokerroom po tygodniu przerwy zacząłem leczyć najpierw zakażony pokerroom. A ogniska choroby - SB, jeszcze się boję i mnie ciarki przechodzą ;p

    Dlatego mówie na podstawie własnego doświadczenia - najlepsza metoda na tilt to wyposzczenie swojej duszy, do tego stopnia, aż poczujecie pokerowy głód. Przynajmniej u mnie to działa.[/img]