Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    4
    czołem wszystkim graczom
    jestem tutaj nowy i w pierwszej kolejności chciałem się z Wami przywitać

    zacząłem grać na pokerstarsie na wirtualną kasę i chciałbym teraz spróbować gry na realnej walucie
    możecie mi doradzić jak najlepiej wpłacić/wypłacić środki aby nikt za to mnie nie ścigał? granie na $ jest wiadomo u nas nielegalne i nie chcę mieć problemów z tym. znalazłem informacje o skrill-u lecz nie wiem jak wygląda u nich zasilanie konta, czy przelewu dokonuje się normalnie czy potrzebna jest karta kredytowa? najfajniej by było jakby działał jakiś system typu paypal na który przelewem zwyczajnym wplacam kase z pko a dalej w ten sam sposob idzie to na pokerstars ale nie wiem czy jest cos takiego. pomóżcie mi bo nie wiem gdzie założyć konto. pozdrawiam graczy!

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    O wypłaty się nie martw póki co...

    Załóż skrilla lub netellera. A co do metod zasilania, to chyba najprościej na ich stronie przeczytać, nie?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    4
    czytam czytam, czy netteler e-portfel bedzie dobry do tego?
    karty nie potrzebuj tylko zera oplat i platnosci zwyklymi przelewami

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    5
    najszybciej najbardziej anonimowo wplacic mozna przez Ukash do kupienia w niektorych spozywczakach, aby dowiedziec sie gdzie mussiz wejsc na ich strone i zobaczyc czy w twoim miescie sprzedaja kupony ukash.

    50,100,200,500,700 zł

    dostajesz kupon jak do doladowania tel i doladowujesz konto na pokerstars. Tylko ze wyplacac mozna tylko ta droga jaka zrobilo sie wplate, czyli conajmniej raz musisz zrobic wplate przez netteller lub moneybookers, ale na poczatek moze byc ukash dopoki nie zbudujesz rolla.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    4
    a z allegro ukash 20zł może być> są do tego automaty. czy to musi byc ekwiwalent tego min 10$? to wtedy wzialbym bon 35zł -samo na styk po kursie 3.11

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    minimun 10$

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    4
    kupilem za 35 ale uwaga! zeby zamienic pln na usd na ukash trzeba miec miec min wartosc 40pln takze musze 5 dokupic jeszcze..